General Mobile'ın 9 Pro'su İndirimde

Sponsorlu Bağlantılar

saycansel

saycansel

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile'ın 9 Pro'su İndirimde
Arkadaşlar selamlar,

İşlemci performansından kamera ve batarya özelliklerine kadar bence değeri 2 Bin-3 Bin TL arasında olması gereken General Mobile'ın 9 Pro modeli şu sıralar 1.500liralara kadar düştü. Telefonla özellikle oyunlarda ve 4K video çekim videolarında oldukça verim alacağınızı düşünüyorum.

Ayrıca malum günümüz ekonomik şartlarında bir telefona 4 Bin 5 Bin TL fiyatlar ödemeden de iyi telefona yönelmek gerektiğini düşünüyorum. Ki bu şartlarda yerli markalar daha uygun fiyatlar veriyolar. Bu değerlendirmeler ışığında nacizane fikrim bu paylaşımın forumdaşlarımız için yararlı olacağı yönündeydi o nedenle bu satırları yazıyorum.

NOT: Generalin kendi sitesi 1-2 gün içinde gönderiyo bende oradan almıştım.

Teşekkürler umarım sizin için yararlı bi yazı olmuştur :)

• Beğen
Tepkiler: PALA., PinballWizard, Selim Baltaci ve 3 diğerleri

hussky

hussky

Üye
telefon su anda bır cok buyuk sıtede 1300-1400 tl.....

• Beğen
Tepkiler: MartianHan
MartianHan

MartianHan

Üye
bi de şu an son model ürünlerini Garanti, yapıkredi, akbank gibi bankaların kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle alma kampanyası başlatmışlar. arayışta olan forumdaşlarımız için güzel fırsat. kamerasından bataryasına kadar memnun kaldığım bi modeldi 9 Pro 👍 şurdan ulaşabilirsiniz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: funkankara
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şarj Değeri Biraz Fazlaymiş

• Beğen
Tepkiler: PinballWizard
z.turk30

z.turk30

Üye
Artık birçok 2.el satış sitesinde ucuza buluruz çünkü insanlar nakite çevirmek için rağbet edecek ve ortada gm den geçilmeyecek.Konu için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: funkankara
funkankara

funkankara

Üye
konu paylaşımı için teşekkürler dostum donanımsal kalite olarak bence fena telefonlar üretmiyo general mobile ben de 9 prosunu çok beğendim benim diye markalara taş çıkartacak kalitede telefonlar üretiyolar. fiyat performans telefonları çok. ayrıca bütçesine uygun telefon arayışında olan dostlar için fiyata göre telefon modelleri listeleyen güzel bi site buldum bu bahaneyle yazmışken o siteyi de paylaşmak isterim

• Beğen
Tepkiler: PinballWizard
korkusuz__

korkusuz__

Üye
eski eski bir general Mobile kullanıcısı olarak (gm5plus) almayın derim garantisi olsun cihazın kendisi olsun çok fazla problem yaşattılar. bir taraftan düşünün 3000 lira bandında çıktı 1500 lira altına düştü..çevremdekilere de aldırmıyorum şu anda Huawei kullanıyorum GM pismanliktir👊

supragt

supragt

Üye
eski eski bir general Mobile kullanıcısı olarak (gm5plus) almayın derim garantisi olsun cihazın kendisi olsun çok fazla problem yaşattılar. bir taraftan düşünün 3000 lira bandında çıktı 1500 lira altına düştü..çevremdekilere de aldırmıyorum şu anda Huawei kullanıyorum GM pismanliktir👊

Kalitesi gerçekten çok mu kötü ? Ben de Gm 9 Go düşünüyordum.

korkusuz__

korkusuz__

Üye
kesinlikle kesinlikle alma gm9go kırpılmış versiyon butceni bilmiyorum ama xioami redmi8 veya redmi note 8 öneririm(ikisi farklı model dikkat edin) GM 9go özellikleri çöp yetetsizsiz donanım

• Beğen
Tepkiler: supragt
PinballWizard

PinballWizard

Üye
Kalitesi gerçekten çok mu kötü ? Ben de Gm 9 Go düşünüyordum.
hocam alacaksan 9pro al derim ben 9 go başlangıç versiyonu özellik olara seni çok tatmin etmeyebilir. ama gerek batarya gerekn işlemci performansıyla oyun oynamaya yatkınlığıyla general mobile 9 pro güzel bi seçim oalbilir..

• Beğen
korkusuz__

korkusuz__

Üye
gm9 pro redmi note 8 karşılaştırmalarını buraya koyuyorum ama dediğim gibi ben general Mobile kesinlikle almam

• Beğen
supragt

supragt

Üye
gm9 pro redmi note 8 karşılaştırmalarını buraya koyuyorum ama dediğim gibi ben general Mobile kesinlikle almam

Redmi Note 8'in kamerası çok daha iyiymiş 48 mp

Üst Alt