Football Manager 2020 Mobile v11.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Androcan

Üye
    Konu Sahibi
Football Manager 2020 Mobile v11.1.1

YENİ LİGLER VE DİLLER

Ülkenizde zafere koşmak mı, yoksa yurtdışında kendini denemek mi? Danimarka ve Yunan liglerinin gelmesiyle birlikte artık daha fazla fırsat mevcut ve Felemenkçe ile Portekizce dilleriyle birlikte bugüne kadarki en uluslararası oyunumuzu sunuyoruz.

YENİLENMİŞ GENÇ OYUNCU YETİŞTİRME
Genç oyuncu adaylarını desteklemeye yönelik yenilenen bir sistem, gelişim üzerine iyileştirilmiş geri bildirimler ve deneyimli oyuncularınızın umut vaat eden genç oyunculara akıl hocalığı yapmasını sağlama özelliğiyle bir araya geliyor.

YEDEK TAKIMLAR VE TURNUVALAR
Yedek takımları işin içine sokarak genç oyunculara ihtiyaç duydukları oynama süresini sağlayın. Onlara oynama süresi vermeniz için yeterince ışığa sahip olduklarını gösterecekler mi yoksa önce ulusal yönlerini göz önünde bulundurup bu sezon yeni olan U21'de oynamalarına mı karar vereceksiniz?

MEDYA VE HABERLERE YÖNELİK İYİLEŞTİRME
Üzerinde tekrar çalışılan haberler sistemi size oyundaki olayların oyuncularınızı nasıl etkilediğiyle ilgili daha fazla netlik sağlarken yanıt verme ve etkileşim kurmaya yönelik daha fazla yol, oyuncuların mutluluğunu daha iyi anlamanıza ve etkilemenize olanak tanır.

EZELİ RAKİPLER
İsim verilmiş derbiler maç öncesine renk katarak rakiplerinizle yaptığınız maçları daha da etkileyici kılıyor. Ayrıca kulüpler arasındaki düşmanlıklar artık oyunda başka yerlerde de daha fazla etkiye sahip olacak.

MAÇ GÜNÜ DENEYİMİ
Aksiyonu daha yoğun yaşamanızı sağlayan genişletilmiş maç görünümü, serinin bugüne kadarki en kaliteli maç deneyimini sunmaya yönelik daha bağlamsal bilgiyle harika bir şekilde harmanlanıyor.

YENİLENMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ
Çok sayıdaki iyileştirme, düzeltme ve geliştirme, bu sürümü Mobile'ın şimdiye kadarki en kusursuz ve en gelişmiş sürümü haline getiriyor.

OBB linki:

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: bizimköylü, Eren Değerli ve TheNightMare.

mr.alonewolf

Üye
oyun orjinal değil hatası veriyor. Bi çözümü var mıdır?

hussky

hussky

Üye
deneyenler bılgı verebılırmı calısıyormu

Baydırman

Baydırman

Moderator
Çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: hussky
hussky

hussky

Üye
calısmıyormus admınler kilit lutfen

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
OBB klasörü eksik olduğu için açılmamakta idi, linki konuya ekledim indirip Android/OBB içerisine atıp oyuna giriniz.

• Beğen
Tepkiler: hussky, arslan3332, TheNightMare. ve 1 kişi daha
arslan3332

arslan3332

Üye
Emeğine sağlık ama Obb dosyası açılmıyor iki defa indirdim direk rar olarak obb içerine taşıyıp denedim gene olmadı oyun satın alma başarısız hatası verdi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Emeğine sağlık ama Obb dosyası açılmıyor iki defa indirdim direk rar olarak obb içerine taşıyıp denedim gene olmadı oyun satın alma başarısız hatası verdi.
Winrar uygulaması ile çıkarttım.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
hussky

hussky

Üye
oyun telefonda acıldı eklenen obb klasoru ile... bluestackta acılmadı fakat orda yanlıs yere atmıs olabılırım dosyayı androıd dosyası yok cunku