Annemin Zenfone'u Güncellenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Annemin Zenfone'u Güncellenmiyor
Merhaba bu telefon sistem bilgisinde Zenfone_Z_002 yazıyor.. Internetten bakınca zenfone 6 yazıyor bu kod icin ama... foruma bakınca zenfone 6 yenı bır telefon...bızdekı hangı model oluy0r ?
ayrıca telefonda androıd 4.4 var bunu guncellemek ıcın forumd hangı lınke gıtmelıyım yardımcı olursanız makbule geçer

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sistem Bilgisi'nin ekran görüntüsü'nü paylaşır mısınız ?

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
asus_z002_WW_user_2.22.40.47_20151120_29release-keys 044000307_201407220024

yazıyor tam olarak

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sizin Cihazınız, Asus ZenFone 6 (A601CG) (1.6 GHz / A601CG) Veya Asus ZenFone 6 (A600CG) (2.0 GHz / A600CG) 2014 Ağustos Tarihinde piyasaya çıktığı için, Asus Tarafından en son olarak Android 4.4.2 Güncellemesi yayınlanmıştır.

Bir diğer, Asus Zenfone 6 (ZS630KL) Modeli, 2019 Yılında duyurulmuştur. Bu nedenle Android 9.0 Sürümüne sahiptir.

Alternatif olarak Custom ROM'lar deneyebilirsiniz.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
ilginize tesekkur ederım

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
supragt

supragt

Üye
Sizin Cihazınız, Asus ZenFone 6 (A601CG) (1.6 GHz / A601CG) Veya Asus ZenFone 6 (A600CG) (2.0 GHz / A600CG) 2014 Ağustos Tarihinde piyasaya çıktığı için, Asus Tarafından en son olarak Android 4.4.2 Güncellemesi yayınlanmıştır.

Bir diğer, Asus Zenfone 6 (ZS630KL) Modeli, 2019 Yılında duyurulmuştur. Bu nedenle Android 9.0 Sürümüne sahiptir.

Alternatif olarak Custom ROM'lar deneyebilirsiniz.

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Ben geçen sene haziran ayında Zenfone 6 almıştım yedekte durması için ama Android 5.0 yüklemiştim Asusun sitesinden bulup olanı yükledim.

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Ben geçen sene haziran ayında Zenfone 6 almıştım yedekte durması için ama Android 5.0 yüklemiştim Asusun sitesinden bulup olanı yükledim.
emınmısınız zenfone 6 olduguna eger emin iseniz bu verdıgınız linkte 700mb lık bır dosya var bunu indirip kurayımmı

supragt

supragt

Üye
emınmısınız zenfone 6 olduguna eger emin iseniz bu verdıgınız linkte 700mb lık bır dosya var bunu indirip kurayımmı

Evet Zenfone 6 2014 model için. Zaten sizin cihazınız da 2014 model Zenfone 6 eğer Z002 yazıyor ise. Bunu indirdikten sonra bilgisayara bağlayıp telefon hafızasının içine atın daha sonra bağlantıyı kesin zaten bildirim gelecek sistem güncellemesi algılandı diye. Bildirime tıklarsanız yeniden başlayıp güncellemeyi yükleyecektir. Dikkat etmeniz gereken direk kök dizine atmanız gerek herhangi bir klasör içinde olursa güncellemeyi algılamaz.

• Beğen
Tepkiler: hussky
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Evet Zenfone 6 2014 model için. Zaten sizin cihazınız da 2014 model Zenfone 6 eğer Z002 yazıyor ise. Bunu indirdikten sonra bilgisayara bağlayıp telefon hafızasının içine atın daha sonra bağlantıyı kesin zaten bildirim gelecek sistem güncellemesi algılandı diye. Bildirime tıklarsanız yeniden başlayıp güncellemeyi yükleyecektir. Dikkat etmeniz gereken direk kök dizine atmanız gerek herhangi bir klasör içinde olursa güncellemeyi algılamaz.
stesekkur ederım

• Beğen
Tepkiler: supragt
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
dedıgınız gıbı yaptım su an yuklemenın yarısında umarım sorunsuz biter :)

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
basarılı bir sekilde bitti tesekkur ederım
fakat sankı 4.4le arasında çok bir fark yok

supragt

supragt

Üye
basarılı bir sekilde bitti tesekkur ederım
fakat sankı 4.4le arasında çok bir fark yok

Üstteki bildirim çubuğu vs bazı farklar var. Bir de Android 5.0 daha güncel olduğu için şarj daha uzun süre gidebilir.

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Üstteki bildirim çubuğu vs bazı farklar var. Bir de Android 5.0 daha güncel olduğu için şarj daha uzun süre gidebilir.
sarj etkısını okumustum muhtemelen en onemlısı o.. birde play storede turk telekom e dergi gibi basit uygulamar bıle cıkmıyordu sımdı cıkıyor

supragt

supragt

Üye
sarj etkısını okumustum muhtemelen en onemlısı o.. birde play storede turk telekom e dergi gibi basit uygulamar bıle cıkmıyordu sımdı cıkıyor

O uygulamalar muhtemelen Android 4.4.2 de çalışmıyordur o yüzden çıkmıyordur 4.4.2 sürüm eski olduğu için.

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
O uygulamalar muhtemelen Android 4.4.2 de çalışmıyordur o yüzden çıkmıyordur 4.4.2 sürüm eski olduğu için.
aynen dedıgınız gibi... bırde bu yenı sıstemde google play hızmetlerını guncelle uyarısı geliyor 4-5 kere guncelledım basarısız uyarısı verdı onu nasıl çözcez aceba

supragt

supragt

Üye
aynen dedıgınız gibi... bırde bu yenı sıstemde google play hızmetlerını guncelle uyarısı geliyor 4-5 kere guncelledım basarısız uyarısı verdı onu nasıl çözcez aceba

Telefonu yeniden başlatın ben şuan kullandığım Zenfone 2 yi Android 6.0.1 e güncelleyince de olmuştu aynısı yeniden başlatınca güncelleyebildim.

• Beğen
Tepkiler: hussky

Üst Alt