AdClear v9.11.0.760 [Türkçe Çeviri] [Beta] [Non-Root Full-Version Ad Blocker]

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bu yeni çeviri, (Dex dosyalarında bulunanlara dokunmadım) ve resources (çeviri) dosyasınıda ekledim, belki kendiniz apk'dosyasına ekleyebilirsiniz diye.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve TheNightMare.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aynı sorun mevcut neyse yapımcı orijinal ekler herhalde. :)

Bu yeni çeviri, (Dex dosyalarında bulunanlara dokunmadım) ve resources (çeviri) dosyasınıda ekledim, belki kendiniz apk'dosyasına ekleyebilirsiniz diye.

bveo1990

bveo1990

Üye
Akşambakıcam eline saglık

bveo1990

bveo1990

Üye
Kurulum yaptı bende ama sürekli olarak durduruldu diyor uygulamanın icine giilmiyor

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Kurulum yaptı bende ama sürekli olarak durduruldu diyor uygulamanın icine giilmiyor

Eğer ki, imzayla ilgili bir sorun olsaydı 'paket ayrıştırma hatası' derdi. Demek ki, kurulabiliyor ama uygulamadan veya telefondan kaynaklı sorun oluşuyor, bu da uygulamanın açılmamasına sebep oluyor.

Ben çevirisini yaptım ama maalesef ki, uygulamaya müdahele edilince sorun oluşturuyor.

Wandeta

Wandeta

Üye
Uygulama başarılı ise çevirisini yaparım. Ancak; benim telefon rootlu olduğu için AdAvay yüklü olduğundan, kullanımı ve ekran görüntüleri size belirtirsiniz.

Bunun strings.xml dosyası lazım TR çevrilmiş olarak varmıdır veya yardımcı olabılırmısın

fbiugur

fbiugur

Üye
Eğer ki, imzayla ilgili bir sorun olsaydı 'paket ayrıştırma hatası' derdi. Demek ki, kurulabiliyor ama uygulamadan veya telefondan kaynaklı sorun oluşuyor, bu da uygulamanın açılmamasına sebep oluyor.

Ben çevirisini yaptım ama maalesef ki, uygulamaya müdahele edilince sorun oluşturuyor.
INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION: Failed reading resources.arsc in android.util.jar.StrictJarFile@bcffc00: META-INF/MANIFEST.MF has invalid digest for resources.arsc in resources.arsc hata bu dostum yeni sürüm daha gelişmiş düzenlersen olabilir hayırlı günler

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
INSTALL_PARSE_FAILED_UNEXPECTED_EXCEPTION: Failed reading resources.arsc in android.util.jar.StrictJarFile@bcffc00: META-INF/MANIFEST.MF has invalid digest for resources.arsc in resources.arsc hata bu dostum yeni sürüm daha gelişmiş düzenlersen olabilir hayırlı günler
Telefonunuzun sürümü nedir?
4pda sitesinde, 10 ve 11 sürümlerinde çalışmadığı veya çöktüğü belirtilmiş...
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

EKLEME: sürümü: 9.15.0.815 Çeviriyorum ancak bu da açılmazsa veya yüklenmezse benden PES...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
AdClear v9.15.0.815 TÜRKÇE eklentiden indirebilirsiniz.
Denedikten sonra buraya çalışıp-çalışmadığı hakkında bilgi veriniz...

NOT: Telefonumda denemedim, benim telefon rootlu ve AdAway kurulu..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye

Uygulama kuruluyor ama açmıyor atıyor

fbiugur

fbiugur

Üye

Hocam cihazınız rootlu ise luck patcher ile lisans doğrulama ve imza sorununu düzeltin açılır şu an tahminim ya ondan ya odex dosyaları yüzünden kuruluyor ama açılış vermiyor iki sorunuda lutcpatcherden düzeltirsiniz ama farklı rootsuz cihazda çalışır mı bilmem denemek lazm bu arada uğraşmışsınız emeğiniz için teşekkürler saygılar ..
Mesaj birleştirildi:

java.lang.IllegalArgumentException: ZIP herhangi bir apk dosyası içermiyor
at com.aefyr.sai.model.apksource.ZipApkSource.nextApk(ZipApkSource.java:58)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.install(RootlessSaiPackageInstaller.java:93)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.lambda$enqueueSession$0$RootlessSaiPackageInstaller(RootlessSaiPackageInstaller.java:70)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.-$$Lambda$RootlessSaiPackageInstaller$qjIAcEi1zRTbLvsC4Z-hfYgaI58.run(Unknown Source:6)
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Executors.java:459)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:266)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)
Paketlemede hata da var dostum

Son düzenleme:

egrvalfi

Üye
Konunun başındaki full vrrsiyonu kurdum ve mükemmel çalışıyor cigazım huawei mate 20 pro. Android 10.local vpn oluşturuyor sanırım ve ilk açılışta gğncelleme yapıyor. Sürekli kullandığım radyo prıgramı var denemediğim program kalmmamıştı bu program rejlamlarını engelledi. Http filtreyi etkinleştirmedim ve cihazım rootsuz.
Android 4.2 yüklü aracımda deneyeceğim çalışırmı acaba?

Üst Alt