S40'çılar için aktif (destek veren) siteler listesi

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
S40'çılar için aktif (destek veren) siteler listesi
Konuyu açmaktaki amacım hayla s40'da, internet siteleri şu bu açılmıyor diyen s40'çılara, açılan siteler ve site açılmıyorsa nasıl gireceğini göstermek istemem ve de siteleri kullanmak için bazı tavsiyeler vermek istememdir. Artık s40'çı yok (çevreden olmayanlarda) demeyin hayla s40 üzerinden işlerini halletmek isteyen insanlar bulunmakta. Ve bir çoğu internetten azda olsa araştırma yapmakta. Yapmayanlar için açıklamaya gerek yok :D

NOT
Destek derken siteye rahat bir şekilde erişebilmeyi kastediyorum yoksa adamın belki haberi bile yoktur s40'ın, kendi sitesini açabildiğine.

Destek veren (Açılan) Siteler.

-:maxicep:

-Facebook

-Youtube

-Twitter (register yapılamaz)

-İnstagram açılmıyor.

-alış veriş siteleri desteklememekte.

-Diğer forum siteleri

-Wattpad (hikaye yazmak dışında herşey)(uygulamasıda mevcut ama çok gereksiz sadece yazı okunabiliyor)

-Java içerik dağıtan siteler

-Y2mate (medya indirmek için güzel bir site)

-YoutubeVideoİndir (3gp 240p video indirebilirsiniz )

-Hiç bir yazılım şirketi sitesi mobil görünümden açılmamakta (örneğin nokia.com gameloft.com ...)

-Bir çok wiki sitesi

-Kültürel bilgi siteleri (wikipedia...)

...

Cihazınızda oyun oynayabilir, müzik dinleyip video izleyebilir. Sosyal medya hesabınıza erişebilir... Ancak alış veriş, müşteri hizmetleri, gsm vb. işlevli sitelere giremezsiniz.

Eğer girdiğiniz sayfa boş beyaz bir sayfaysa ve ya sayfada eksik sekme ve butonlar varsa şunları deneyin :

-Opera mini tarayıcınızdan ayarlara girip tek sütun görünümünü açabilirsiniz

-Uc Browser'dan girmeyi deneyebilirsiniz

- kullanmayı deneyin.

eğer üstte verilen üç madde işe yaramıyorsa siteye giremezsiniz.

Tavsiyeler

Youtube'dan girdiğiniz videoyu isterseniz mp3, isterseniz 3gp olarak indirebilirsiniz. Y2mate adlı siteyi kullanarak videoları ses olarak indirebilirsiniz. YoutubeVideoİndir adlı siteyi kullanarak hem videoyu indirebilir hemde indirirken izleyebilirsiniz yani videonun tamamen inmesine gerek yok.

Eğer cihaz satın almak istiyorsanız dokunmatik s40'lar tavsiye ederim. SGH-F480, Asha 303 ve X3-02 cihazları dosya indirme sitelerinde kendilerine ait indirme linki bulunan tek cihazlardan. Ayrıca kullanışlı ve uzun süre düzgün çalışır.

Daha profesyonel bir cihaz istiyorsanız nokia 500 kullanabilirsiniz. Kendisinden hemen sonra Lumia çıktı. Nokia 500'ün yeni teknolojisi (biraz öncekilere kıyasla) sayesinde ve ucuz fiyatı ile tüm sitelere girebilir ve işlerinizi halledebilirsiniz...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Linkleri düzenleyiniz , konu içeriğini daha anlaşılır hale getiriniz

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlamayın YoutubeVideoİndir.org'dan her kalitede video indirebilirsiniz sadece 240p değil.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yanlış anlamayın YoutubeVideoİndir.org'dan her kalitede video indirebilirsiniz sadece 240p değil.
O siteye ben girmeyim çok sefer öyle indirme siteleri buldum . Ben girince hepsi 1-2 hafta sonra kapandı.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
teşekkürler

Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bizim sınıfta 6 kişide symbian s40 bir tek bende s60 var. Ben onlara uygulama gönderiyorum. Benim telefona imrenerek bakıyorlar.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
zaten öyle.

Üst Alt