Yardım whatsapp gruplardan çıkma

Sponsorlu Bağlantılar

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp gruplardan çıkma
Merhaba uzun zamandır sirket hattı kullandıgımdan kendı sahsı hattımdakı whatsapı silmistim..
Kendı numaramıda degıstırmıstım..
Icınde bulundugum bazı gruplarada tekrar gırmek ıstemıyorum ama Biliyorsunuz bır gurubun ıcınde oldugunuzda numaranızı degıssenız bıle numara degıstırdıgınız bılgısı o gruba gıdıyor ve otomatık olarak herkes ögrenıyor numaranızı.. Bunun ıcın ne yapabılırım eskı gruplara gırmeden whatsabı kurmanın yolu varmı.. SIMDIDEN TESEKKURLER

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Malesef bi bilgim yok

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
10 puanlık uzmanlık sorusu bulana Simdiden tesekkurler

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tek seferde numaraya girip gruplardan çıkıp devam edeceksiniz, başka alternatif olduğunu sanmıyorum.

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
bende sımdılık baska alternatıf bılmıyorum ama cok sacma bır durum sankı .. ınsan numarasını degıstıgınde herkesle paylasmak ıstemeyebılır belkı sonsuza kadar whatsapp kuramıcaz o zaman ogrenmesını ıstemedıgın ınsanlar varsa

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bende sımdılık baska alternatıf bılmıyorum ama cok sacma bır durum sankı .. ınsan numarasını degıstıgınde herkesle paylasmak ıstemeyebılır belkı sonsuza kadar whatsapp kuramıcaz o zaman ogrenmesını ıstemedıgın ınsanlar varsa
Numara değişiminden önce gruptan çıkmak gerekir, saçma gibi göründüğünü sanmıyorum.

waterback

waterback

Üye
Numara değiştirmeyecek tin yada yeni hat alacaksın başka çözümü yok

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Gruptan çıktıktan sonra yap :ah eğer hayla devam ediyorsa ilgili kişileri engelle bir sorun çıkacağını zannetmiyorum...

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Ortada saçma bir durum yok whatsapp "arkadaşlar" arasındaki iletişimi kesmemek için öyle bir yol seçmiş. Gruptan çıkarsan göremezler bunun yanında gizlilik ayarlarınada bak derim...

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Konunun başlığı bile "whatsapp gruplardan çıkma" :ehe

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Çözüm,yorum,şaka :ehe

hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Ortada saçma bir durum yok whatsapp "arkadaşlar" arasındaki iletişimi kesmemek için öyle bir yol seçmiş. Gruptan çıkarsan göremezler bunun yanında gizlilik ayarlarınada bak derim...
gruptan cıkarsan nasıl görmuyorlar ? boyle bır durum yok benım bıldıgım....

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
gruptan cıkarsan nasıl görmuyorlar ? boyle bır durum yok benım bıldıgım....
gruptan çıkmak derken, gerekirse arkadaşlarınıda engellersin. Görmesini istemediğin kim varsa onu engelle eğer gruplardada bağlantınız varsa çık...

Üst Alt