Uc Turbo Tarayıcı 1.10.9.900 Türkçe 2022 Yeni

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüme güncellenmiştir

bveo1990

bveo1990

Üye
Ya Allah bismillah inşallah bunu kurar

bveo1990

bveo1990

Üye
Yok buda aynı oldu bende kurlmuyor

bveo1990

bveo1990

Üye
Playstore deki calışıyor

Sussqun67

Sussqun67

Üye
Çok teşekkür ederim bende sorunsuz yüklendi ve calışıyor

• Beğen
Tepkiler: By Burhann 2010
bveo1990

bveo1990

Üye
İ
Ben iki ayrı telefona yükledim sorunsuz yükleniyor dosyayı eksik mi indiriyorsunuz acaba
İndirme byt.ve kurulum aynı bide başka tarayıcıdan indirip denicem şimdi denedim indirip iki ayrı tarayıcıdan telefonunuzla uyumlu deyil yanıtı veriyor ve kurulum yapmıyor 41.19 byt.her iki tarayıcıdan indirilişi ve silinişide aynı byt

Sussqun67

Sussqun67

Üye
İ

İndirme byt.ve kurulum aynı bide başka tarayıcıdan indirip denicem şimdi denedim indirip iki ayrı tarayıcıdan telefonunuzla uyumlu deyil yanıtı veriyor ve kurulum yapmıyor 41.19 byt.her iki tarayıcıdan indirilişi ve silinişide aynı byt
LuckyPacher ile yüklemeyi deneyin bakalım

katinka

Üye
Usta bendede yüklenmedi olmuyor

Sussqun67

Sussqun67

Üye
Usta bendede yüklenmedi olmuyor
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla imza doğrulamasindan kaynaklanıyor cihazınızda imzalama uygulaması varsa yeniden imzalık öyle deneyin lucky patcher tavsiyemdir

bveo1990

bveo1990

Üye
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla imza doğrulamasindan kaynaklanıyor cihazınızda imzalama uygulaması varsa yeniden imzalık öyle deneyin lucky patcher tavsiyemdir
Uygulama cihazınızla uyumlu deyil diyor dil dosyasını apk olarak ayrı kursak belki olur symbin da oldugugibi

Uygulama cihazınızla uyumlu deyil diyor dil dosyasını apk olarak ayrı kursak belki olur symbian da oldugugibi

Sussqun67

Sussqun67

Üye

Üst Alt