Maxicep Forum Mobil Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Maxicep Forum Mobil Uygulaması
İnternette denk geldiğim bir uygulama. Acaba güvenilir mi yöneticilerimiz aydınlatırsa kullanalım. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve Selim Baltaci

Buğra

Buğra

Admin
İnternette denk geldiğim bir uygulama. Acaba güvenilir mi yöneticilerimiz aydınlatırsa kullanalım. :hmmm

Geçtiğimiz yıllarda Android ve iOS için mobil uygulamamız mevcuttu fakat şuanda Android için Google Play Store üzerinde herhangi bir uygulamamız bulunmamaktadır. Mobil sitemiz halihazırda en iyi şekilde çalıştığından dolayı herhangi bir mobil uygulamaya ihtiyacımız kalmamıştır.

Büyük ihtimalle bu linkte yer alan uygulama zamanında Play Store üzerinde bulunan uygulamamızın apk dosyasıdır diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, ömer talat katı, Selim Baltaci ve 2 diğerleri
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Kullanılır mı yani güvenebilir miyiz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Zaten android'de Maxicep çok akıcı ve hızlı... Ne gerek varki boş verin

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
AppsGeyser diye bir site var oradan oluşturulabiliyor uygulama. Orayı kullanarak oluşturdum ihtiyacı olan kullanabilir. Uygun değilse de mesajım silinebilir.

Ekli dosyalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
AppsGeyser diye bir site var oradan oluşturulabiliyor uygulama. Orayı kullanarak oluşturdum ihtiyacı olan kullanabilir. Uygun değilse de mesajım silinebilir.
Gerek yok öyle şeylere çünkü düşünebilir insan şifremi vs girmem diye. O yüzden biz yapana kadar site saf hali en kullanışlı halidir. :)

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, köprülü ve ömer talat katı
Ozan

Ozan

Admin
Resmi bir uygulamamız değildir, bizim android uygulamamış şu an için yok.

Tabi ki kişisel uygulama çalışmaları olabilir yukarıdaki gibi, bunlara karşı değiliz ancak Kullanmanız durumunda doğabilecek oluşabilecek tüm sorunlardaki sorumluluk size aittir. Biz tavsiye etmeyiz.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., ömer talat katı, Baydırman ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Resmi bir uygulamamız değildir, bizim android uygulamamış şu an için yok.

Tabi ki kişisel uygulama çalışmaları olabilir yukarıdaki gibi, bunlara karşı değiliz ancak Kullanmanız durumunda doğabilecek oluşabilecek tüm sorunlardaki sorumluluk size aittir. Biz tavsiye etmeyiz.
Ben de sorumluluk kabul etmiyorum. :ehe

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve DeV/AsA
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt