2019'un En Hızlı Büyüyen 100 Firması Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
2019'un En Hızlı Büyüyen 100 Firması Açıklandı
Brand finance adlı derecelendirme şirketi tarafından 2014-2019 yılları arasında en hızlı büyüme gösteren 100 firma açıklandı.
Raporda ilk üç Çinli firmalar tarafından paylaşılıyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Telefon firmalarından ise sadece iki marka bu listeye girebilmiş.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Huawei 8.sıradan Nokia ise 25.sıradan listeye dahil olmuş .

Rapora ulaşmak için

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve Mesut Aktaş

arslan3332

arslan3332

Üye
WeChat kullanmayalı uzun süre oldu indirip bakayım ne kadar geliştirmişler. :anlas:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

technocu1

Üye
Bende windows phone zamanında kullanmıştım. Şimdi bir daha bakayım dedim paso erkek var. Malesef pek kız yok. Türkiye de pek tutan bir uygulama değil. 1 kaç gün kullanırım baktım boş ise silerim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nokia Mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bak sana o kadar diyorum Nokia 8 al diye anlamıyorsun . Vesteli sat 1500 tl ' ye 2.el nokia 8 bulunuyor.
Kamerası Adam Akıllı Bişey Çıkartmadıkça Nokia Diye Birşey Yok Benim İçin :) Sözde Yerlide Olsa Casper yada Vestelden Devam Edicem.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Carl zeiss var daha ne olsun . Şimdi dayağı hak ettik . :aman2:
Lumia 640XLdede Var Hatta Lumia 1520 Filan Birçoğunda Var Ama Çöp Cidden.Hani 1020 den Sonra Hangi Cihazi Kullandıysam Yani Kamera İçine Ediyo Fotoların Filan.1020deki Flaşından Perde Hızına Kadar Çoğu Şeyi Arayacağim.Taki Yeni Bir Cihaz Çıkarttığında Onu Alıp Hah Tamam 1020yi Unutabilirim Diyeceğim Ana Kadar :)

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Lumia 640XLdede Var Hatta Lumia 1520 Filan Birçoğunda Var Ama Çöp Cidden.Hani 1020 den Sonra Hangi Cihazi Kullandıysam Yani Kamera İçine Ediyo Fotoların Filan.1020deki Flaşından Perde Hızına Kadar Çoğu Şeyi Arayacağim.Taki Yeni Bir Cihaz Çıkarttığında Onu Alıp Hah Tamam 1020yi Unutabilirim Diyeceğim Ana Kadar :)
benzer düşüncelere sahibiz :D
eski lumia 925'im le çektiğim fotoğraflara bakıyorumda... ne güzel günlerdi . :/
şimdi kullandığım hiç bir telefon o zevki vermiyor. oyuncak gibiler. hoş tabi hep orta seviye kullanıyorum ama umarım bu sonraki alacağım modelde değişir.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK

Üst Alt