InstaMod v20 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
InstaMod v20 (Build 5) Sürümüne Güncellendi.

Son düzenleme:
ezioTD

ezioTD

Üye
Son sürümde ayarlar simgesi kayboldu bende

oznprlk

Üye
@IntanSuR mod da bugün sponsorlu reklamlar görünmeye başladı, sebebi ne olabilir acaba, ayarlardan baktım reklamlar kapalı?

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk

oguzhanastan

Üye
Hikaye kalitesi artırma seçeneği açık olduğu halde çok geç yükleniyor gecikmeden dolayı internet bağlantım hızım 50 mbps , ve bide 3 mb lık dosyayı hikaye ye paylaşıyorum paylastığım videoyu cihazıma indirdiğim zaman dosya boyutu 8 -9 mb civarı oluyor . Bu sorunu düzeltin en kısa zamanda

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
@IntanSuR mod da bugün sponsorlu reklamlar görünmeye başladı, sebebi ne olabilir acaba, ayarlardan baktım reklamlar kapalı?

Hikaye kalitesi artırma seçeneği açık olduğu halde çok geç yükleniyor gecikmeden dolayı internet bağlantım hızım 50 mbps , ve bide 3 mb lık dosyayı hikaye ye paylaşıyorum paylastığım videoyu cihazıma indirdiğim zaman dosya boyutu 8 -9 mb civarı oluyor . Bu sorunu düzeltin en kısa zamanda

İyi forumlar hatalarınızı #bug etiketi ile ingilizce şekilde Yapımcının grubundan belirtirseniz daha iyi çözüme ulaşma şanşınız artar. Düzeltme güncellenmesinin yayınlanmasında etkili olabilir..

..::Teşekkürler::..

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR

oguzhanastan

Üye
Geliştirici ayarlarında bunu düzeltebilir miyiz hikaye kalite ayarını ?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
50 Mbps internetin upload hızı 50 Mbps değil demek ki geç yükleniyor. Servis ayarları-> Telegram Kanalından bilidirirsen çözüm üretirler bu sorununa.

ezioTD

ezioTD

Üye
Profil fotoğrafını tam ve kaliteli göstermiyor bende.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ezioTD

oguzhanastan

Üye
50 Mbps internetin upload hızı 50 Mbps değil demek ki geç yükleniyor. Servis ayarları-> Telegram Kanalından bilidirirsen çözüm üretirler bu sorununa.

4 mbps upload hızım var

oguzhanastan

Üye
Yeni güncelleme ne zaman gelecek?

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Sizin kadar bizde bekliyoruz bi kaç hata var ama geliştirici ne zaman sürpriz yapar bilinmez..

Instamod Ayarları>Servis Ayarları>Telegram Kanalı bölümünden takip edebilirsiniz..

oguzhanastan

Üye
Telegram da mesaj attım ilgilendikleri yok galiba cevap veren yok

• Beğen
ezioTD

ezioTD

Üye
Arkadaşlar bu modu kullanırken bazı profilleri kendi kendine takip etme durumu başlamıştı. Daha sonra normal Instagrama geçtim ve telefon no doğrulama istedi. Şimdi de takip etme ve beğenme eylemleri geçici olarak engellendi. Kullananların dikkatine.

• Düşünceli

Üst Alt