Redmi Note 8 Pro Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Redmi Note 8 Pro Root Atma ve TWRP Yükleme
Ülkemize de hızlı bir şekilde giriş yapan ve donanımının yanı sıra fiyatıyla da ön plana çıkan Redmi Note 8 Pro özellikle de geliştiricilerin dikkatini çeken modeller arasında yer alıyor. Xiaomi'nin birçok modelinde olduğu gibi Redmi Note 8 Pro içinde çok sayıda farklı Custom ROM çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bu yazımda sizlere Redmi Note 8 Pro root atma ve Redmi Note 8 Pro twrp yükleme işlemleri hakkında kısaca bilgi vereceğim.

Öncelikle BURAYA tıklayarak Redmi Note 8 Pro bootloader kilidi açma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.

Redmi Note 8 Pro TWRP Yükleme

tıklayarak Redmi Note 8 Pro twrp dosyasını bilgisayarınıza indirin ve adını recovery.img olacak şekilde değiştirerek adb klasörünün içerisine atın. Sonrasında telefonu tamamen kapatın. Ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basılı tutarak telefonu fastboot modunda açın ve bilgisayara kabloyla bağlayın. ADB klasörü içerisinde cmd ekranını açın ( shift + farenin sağ tık ) CMD ekranına aşağıdaki kodları yazın ve enter tuşuna basın.

Kod:
fastboot devices

fastboot flash recovery recovery.img

Redmi Note 8 Pro Root Atma

Öncelikle tıklayın ve Redmi Note 8 Pro root atma işlemi için gerekli olan dosyayı telefonunuza indirin. Sonra telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç tuşlarına basılı tutarak twrp menüsünü açın. Install veya Yükle kısmına gelerek indirmiş olduğunu Redmi Note 8 Pro root atma dosyasını seçin ve yükleyin. Yüklemenin ardından telefonunuzu yeniden başlatın.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: PALA., TheNightMare., arslan3332 ve 3 diğerleri

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
kardeşim bir defa girdi twrp ye daha giremiyorum. kapalı iken ses açma +power a basıyorum hi bir şey olmuyor kapalı halde kalıyor elimi çekince telefon normal açılıyor

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
kardeşim bir defa girdi twrp ye daha giremiyorum. kapalı iken ses açma +power a basıyorum hi bir şey olmuyor kapalı halde kalıyor elimi çekince telefon normal açılıyor
twrp yükledikten sonra magisk (root) paketini yükleyin twrp kalıcı olacaktır çok büyük ihtimal

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
Kardeşim tekrar y0klemiyor ne yaptıysam. Mitool v2 dede twrp menu boş yani yüklenmiş gözüküyor o yüzden yüklemiyor.
twrp yükledikten sonra magisk (root) paketini yükleyin twrp kalıcı olacaktır çok büyük ihtimal

huseynikıyam

Üye
selamunaleyküm işlemleri yaptım telefonm sürekli yeniden başlıyor ne yapmalıyım....

serhangok2

Üye
selamunaleyküm işlemleri yaptım telefonm sürekli yeniden başlıyor ne yapmalıyım....
mi flash indir güncel romu twrp modu indir fastboot modunda flashla ilk günkü gibi olsun bendede oldu hep aynısını yapıyorum

Üst Alt