EPSON Wifili Projeksiyon Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
EPSON Wifili Projeksiyon Bir Soru
Merhaba arkadaşlar , sınıfımızda wifili epson bx-31 modelinde bir projeksiyon aleti var
Ayarlarında gezinirken wifi bağlantısı olduğunu gördüm . Biraz okudum ettim , sadece epson wifi adaptörü ile çalışıyormuş sanırsam başka wifi adaptörü ile çalışır mı sizce ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Driver işindenden dolayı çalışmayabilir.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük İhtimalle Şu Tvlerdeki Gibi Harici Takıyorsunya Uyumsuzluktan Dolayıdır.Atıyorum Sistemi Linuxtur Sen Windowslusunu Taksan Haliyle Olmaz.Ama Denemekte Fayda Var :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
arslan3332

arslan3332

Üye
Linkde ki ürünle büyük ihtimalle uyumlu olur bu tür wifi adaptörlerine emin olmamakla beraber kali linux destekli wifi adaptör deniyor vestel kendi televizyonları ve yan ürünlerindede kullanıyor birara almak için araştırmıştım sonra vazgeçmiştim deneyimleme fırsatım olmadı

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Linkde ki ürünle büyük ihtimalle uyumlu olur bu tür wifi adaptörlerine emin olmamakla beraber kali linux destekli wifi adaptör deniyor vestel kendi televizyonları ve yan ürünlerindede kullanıyor birara almak için araştırmıştım sonra vazgeçmiştim deneyimleme fırsatım olmadı

Linux destekli adaptör olacak yani sağolun teşekkür ederim .

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Çalışmıyor arkadaşlar , adaptör windows uyumlu imiş

arslan3332

arslan3332

Üye
Aldığın adaptör Windows desteklemiyormu genelde linux uyumluysa Windows da destekliyor o yüzden sordum

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Aldığın adaptör Windows desteklemiyormu genelde linux uyumluysa Windows da destekliyor o yüzden sordum
Projektörün yazılımı linux. Adaptörün kutusunda sadece windows destekli yazıyor.

arslan3332

arslan3332

Üye
Linux destekli adaptör alman gerekiyor önceki mesajda örnek.adaptör linki.atmıştım onun gibi lazım sana

• Beğen

Üst Alt