Duyuru Ücretsiz 1 Aylık ExpressVPN Çekilişi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ücretsiz 1 Aylık ExpressVPN Çekilişi
ExpressVPN, 10 maxicep üyesine, 12.95$ değerinde 1 aylık ücretsiz VPN aboneliği hediye edecek. Bunun için yapmanız gerekenler ve kurallar çok basit; konuya cevap olarak "katılıyorum" yazmanız yeterli. 50 Mesaj ve altında mesaj sayısı olan üyeler katılamaz. (Çekiliş günü itibari ile 50 mesajı olması gerekmekte, yani yeni üyeler 1 Ocak 2020' ye kadar 50 mesaj atarak çekilişe katılabilir)

1 Ocak 2020' de random.org üzerinden video kaydıyla çekilecek kura ile, 10 kazanan + 10 yedek talihli belirlenecek ve üyelerin aboneliklerinin başlatılması için özelden özel mesaj ile iletişime geçilerek mail adresleri istenecektir. (İletişime geçilmesinin ardından 3 gün içerisinde özel mesaja yanıt vermeyen üyelerin hakları, çekilişteki aynı sıradaki yedek talihliye geçecektir)

Devamında 1 ay boyunca tam 12.95$ değerinde 1 aylık ücretsiz VPN deneyimi yaşayacaksınız. Memnuniyetinizin devamında, servislerinizi ücret karşılığı yenileyebilmeniz mümkün olacak.

Express VPN Web Sayfası:

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Emr5858, BLasTeaR, DeV/AsA ve 7 diğerleri

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
katılıyorum

commigere

Üye
Katılıyorum yazmıştım ama mesaj sayım yetersiz sanırım. Keşke mesaj sayısı yerine üyelik başlangıcına göre olsaydı. Herkese bol şans dilerim :)

Yönetici tarafından düzenlendi:
xxynsdark

xxynsdark

Üye
katılıyorum

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Katılıyorum

yakup6203

yakup6203

Üye
Katılıyorum

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Katılıyorum.

Katılıyorum yazmıştım ama mesaj sayım yetersiz sanırım. Keşke mesaj sayısı yerine üyelik başlangıcına göre olsaydı. Herkese bol şans dilerim :)

Kazanırsam sana vereceğim.

• Kahkaha
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, commigere ve PALA.
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
Katılıyorum

sado_27

sado_27

Üye
katılıyorum

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Katılıyorum

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Katılıyorum

z.turk30

z.turk30

Üye
Katılıyorum

mersimersi33

mersimersi33

Üye
katılıyorum

royal34

royal34

Üye
Katılıyorum.

sessiz16

Üye
Katılayrum

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Katılıyorum.

Böyle bir etkinlik için teşekkür eder, katılanlara da başarılar dilerim. 😇

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Gece yarısına kadar katılımları almaya devam ediyoruz, bitmesiyle birlikte gece yarısı duyuracağız.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Çekilişe katılanlar
MAERKEK
xxynsdark
eren3271
yakup6203
DeV/AsA
H/\S/\N
sado_27
Karacaahmet1993
Zer_kalov
z.turk30
tolara
BLasTeaR

Katılım şartlarını karşılamayan üyeler (50 mesaj altı)
commigere
royal34
sessiz16

Çekiliş Sonucu
Çekiliş bu saat itibari ile wmaracı çekiliş aracıyla bir kere yapılmıştır, kazananlar özelden vpn aboneliği başlatılmasını istedikleri mail adresini 5 Ocak 2020 Gün sonuna kadar özelden iletmeleri gerekmektedir, özel mesaj ile tarafıma mail adresini iletmeyen arkadaşların hakları yedek talihlilere geçecektir.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Çekilişi Kazananlar:
1-)
@yakup6203
2-) @DeV/AsA
3-) @Karacaahmet1993
4-) @tolara
5-) @BLasTeaR
6-) @eren3271
7-) @MAERKEK
8 -) @xxynsdark
9-) @sado_27
10-) @z.turk30

Yedekler:
1-)
@Zer_kalov
2-) @H/\S/\N

Not: Çekilişin en başta söylediğim random.org üzerinden yapılması yerine wmaraci çekiliş aracı ile yapılmasının amacı, üyeleri numaralandırarak random numara belirlemek yerine direkt üye adlarını çekiliş sonucu olarak göstermenin daha kullanışlı olacağı düşünülmesidir.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: DeV/AsA, TheNightMare., Mesut Aktaş ve 5 diğerleri
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Haftasonu itibari ile aşağıdaki üyelerin 1 Aylık Ücretsiz VPN abonelikleri, paylaştıkları mail adresi giriş bilgileriyle başlatıldı.
Lütfen aşağıdaki linkten (ExpressVPN) mail adreslerinize "şifremi unuttum" bağlantısı ile şifrelerinizi isteyiniz.

@MAERKEK
@xxynsdark
@eren3271
@yakup6203
@DeV/AsA
@Karacaahmet1993
@BLasTeaR
@Zer_kalov
@sado_27
@tolara

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, DeV/AsA, TheNightMare. ve 4 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt