InstaMod v20 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Az önce bu hatayı verdi sizce nedendir ?
Modlardaki "Maksimum Kalitede Fotoğraflar" seçeneği etkinse kapatman sorunu azaltabilir. Bundan kaynaklı heralde bende de çöküp duruyodu şimdi problem yok.

coskun3444

Üye
Modlardaki "Maksimum Kalitede Fotoğraflar" seçeneği etkinse kapatman sorunu azaltabilir. Bundan kaynaklı heralde bende de çöküp duruyodu şimdi problem yok.
Acikti ama kapatayim bende

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
Eline sağlık hocam. Benim merak ettiğim bu sponsorlu reklamları nasıl engelleyebilirim? Üç paylaşımdan biri reklam ve çok sinir bozucu olmaya başladı.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Modla
Eline sağlık hocam. Benim merak ettiğim bu sponsorlu reklamları nasıl engelleyebilirim? Üç paylaşımdan biri reklam ve çok sinir bozucu olmaya başladı.
Modlar-> Ana Ekran ve Hikaye Ayarları-> Reklamları Kapat seçeneğinden sadece sponsorlu reklamları kapatabilirsin.

• Cool
  • Beğen
Tepkiler: Mamicuk ve MAERKEK
RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
Modla

Modlar-> Ana Ekran ve Hikaye Ayarları-> Reklamları Kapat seçeneğinden sadece sponsorlu reklamları kapatabilirsin.
Eyvallah hocam sağolasın, başta olmamıştı kapatıp açınca düzeldi

ezioTD

ezioTD

Üye
Yeni sürüm %70 tamamlanmış.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
InstaMod v20 Beta Sürümüne Güncellendi.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: musleysa, ÇaRşI 2387, Mamicuk ve 2 diğerleri
ezioTD

ezioTD

Üye
Teşekkürler. Şu an için sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR

coskun3444

Üye
19 sürümünün klon sürüm ismini instagram yapabilir misiniz orjinali kurulmuyor malum telefona :)
edit: ilk başlıkda varmış indirdim :)

Son düzenleme:
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bu sürümde, seni takip ediyor ibaresi yok bende.Sadece bendemi var bu sorun?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

rewaz

Üye
İnstg Onu kaldırmış.

ezioTD

ezioTD

Üye
Bazen tıklayınca açılmıyor ve baştan kurmak gerekiyor. Bir de video ilerleme çubuğu yok.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Bazen tıklayınca açılmıyor ve baştan kurmak gerekiyor. Bir de video ilerleme çubuğu yok.
Belirttiğim gibi beta sürüm bu tam sürüm çıkana kadar elbet hatalar mevcut olacaktır. Tam sürüm çıkana kadar v19 kullanmaya devam edebilirsin.

yakup6203

yakup6203

Üye
Dosya açılmıyor yanıtı alıyorum v20 de

Üst Alt