Yazıyla Uygulama ve Kişi Bulabilen Z Launcher by Nokia

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Yazıyla Uygulama ve Kişi Bulabilen Z Launcher by Nokia
Merhaba arkadaşlar, Android' in hali hazırda yüklü gelen launcher uygulamasını beğenmeyenlerden iseniz , doğru yere geldiğiniz .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nokia Z Launcher ile aradığınız uygulama veya kişinin ilk harfini ekrana yazarak kolayca bulabilirsiniz .
Nokia Z launcher sizin sık kullandığınız uygulamalara ve sık iletişime geçtiğiniz kişilere göre ana ekran uygulama listesi oluşturur . Aramakla nerede bu demekten kurtulursunuz.
Nokia Z launcher her tema ile uyumlu çalışır. Temayı Z launcher ayarlarından seçebilirsiniz .

Z launcher tüm uygulama bölümü ise şu şekilde

Dipsiz kuyu gibi in in bitmiyor . Bu sayede az uygulamanız olduğunu düşünüyorsunuz .

Bence tek elle uygulama ve kişileri bulmayı sende seveceksin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Bunu nerden buldun?:)Nokia tablet çıktığından beri bu arayüzü istiyordum.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bunu nerden buldun?:)Nokia tablet çıktığından beri bu arayüzü istiyordum.Teşekkürler.
Sene 2014 falandı o zaman Nokia haberlerini baya iyi takip ediyordum batmış ve microsoft Nokia'yı satmıştı . O zaman Nokia N1 tablet çıkarmış ve arayüzünde z launcher uygulaması kullanmıştı . Kaç senedir ismini biliyorum . 1 senedir kullanıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
İşte ben bunu Nokia tablet çıkardığından beri istiyorum ve merak ediyordum.Sonunda elime geçti ,2014 ten beri bekliyordum,umudumu kesmiştim açıkcası.
Hangi cihazı alırsam alayım cihazınız uyumsuz hatası alıyordum playstoredan.

• Beğen
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Şimdi BlackBerry z10 aldım sıfır.Bir online alışveriş sitesinden buldum.
Ama hala Nokia kalbimde. :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hşuma Gitmedi Pek Ama :tşk:

• Beğen

Üst Alt