(ÇÖZÜLDÜ)Klavye sorunu ama yazılımsal

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
(ÇÖZÜLDÜ)Klavye sorunu ama yazılımsal
Önce sorunu yazim . Tuşların işlevleri değişti mesela w ye basınca ekran alıntı aracı r ye basınca çalıştır gibi gibi. Bazı sitelerde herhangi bir tuş takılı kalmıştır diyolar o bende yok çünkü hiç ellemeden bilgisayarı yeniden başlattımmı düzeliyor(ayrıca klavyem ışıklı basılı kalsa ışıklarını zaman aşımına uğrayıp söndürmez).Sorunun oluşumu iöyle oyun oynarken control baya bi tuş kullanıyom ve onları kullanırken yanlışlıkla bi kısayolumu devreye sokuyorum.Bilgisayarım daha 1 aylık

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bilgisayar Klavyesi? Belki Klavye Ayarlarından Kaynaklıdır.Diğer İhtimaller İse Tuşun Altına Su Kaçmiştir Bişey Kaçmiştir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Zannediyorum Shift + Control tuşuna aynı anda basıyorsunuz bu şekilde klavye değişimi oluyor F ise Q veya Q ise F oluyor. Bunu test edin eğer değilse başka fikir yürütürüz.

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Hayır shift +control değil

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Su kaçması imkansız. Ayrıca bilgisayarı kapayıp açınca hemen düzeliyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
PALA.

PALA.

Üye
İnternet tarayıcısından kaynaklanabilir, konum bilgilerini yanlış alıyordur belki :hmmm

Birde shift tuşuna 5 kez basıp denermisiniz, yapışkan tuşlar açık kalmış olabilir...

Son düzenleme:

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
5 kere bastığımda bana soruyo açılsınmı diye

PALA.

PALA.

Üye
5 kere bastığımda bana soruyo açılsınmı diye
Bende bilmiyorum, sadece tavsiye. Evet/hayır dene...
Erişim kolaylığı merkezindeki ayarlara bakın, olmadı sistem geri yükleme yada format...

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Sağol ama formatla uğraşamam.Sadece oynarken yaptığım bi tuş kombinasyonu artık neyse bozuyo klavyeyi

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Eğer aynı hata ile karşılaşan olursa diye
win logo tuşu + ctrl
basınca düzeliyor

Üst Alt