FMWhatsApp v8.35

Sponsorlu Bağlantılar

Sussqun67

Sussqun67

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Sürüm güncellendi. @IntanSuR yaptı yine yapacağını..

:gul::gul::biggrin:

• Sevdim
kolombo28

kolombo28

Üye
8.0 yova nın üzerine mi kuruyoruz bunu yoksa yedekleyin kaldırıp tekrar danmı yeni kurulum yapıyoruz ? Şimdi yaptım kurulum ama numaraya mesaj gelmiyor internet bağlantısı kontrol edin uyarısı veriyor ?

Son düzenleme:
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
8.0 yova nın üzerine mi kuruyoruz bunu yoksa yedekleyin kaldırıp tekrar danmı yeni kurulum yapıyoruz ? Şimdi yaptım kurulum ama numaraya mesaj gelmiyor internet bağlantısı kontrol edin uyarısı veriyor ?
Doğrulama ekranında problem oluyosa kurup doğrulama yap sonra konudaki dosyayı üstüne yükle.

Son düzenleme:

BangBEE

Üye
Elinize sağlık teşekkürler güzel bir WhatsApp alternatifi bazı özellikleride çok güzel...

Mamicuk

Mamicuk

Üye
Doğrulama ekranında problem oluyosa kurup doğrulama yap sonra konudaki dosyayı üstüne yükle.

Bunu konunun içine eklemelisin diye düşünüyorum.

kolombo28

kolombo28

Üye
whatsappmods.net buradan yova 8.12 olanı indirip kurdum. Ama siz neden FM olanı paylaşım yaptınız ? Arasında ki fark nedir? teşekkür ederim.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
whatsappmods.net buradan yova 8.12 olanı indirip kurdum. Ama siz neden FM olanı paylaşım yaptınız ? Arasında ki fark nedir? teşekkür ederim.
Çünkü Yousef Al Basha (YoWA) devam etmiyo onun projesini Fouad (FMWA) aldı o geliştiriyor, bundan sonra da FMWhatsApp diye paylaşacağım. İndirdiğin YoWA 8.12 de fake güncelleme.

rear2011

rear2011

Üye
Başarılı olmanız dileğiyle.Teşekkürler.

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkür ederim ozaman yova kaldırıp FM kuralım.

ByJoker33

ByJoker33

Üye
Paket adı com.whatsapp sürümü yok mu?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
ByJoker33

ByJoker33

Üye
Türkçe com.wa varsa daha iyi olur
Ban yeme durumuna neye güvenerek yok diyorlar ki?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
  • Düşünceli
Tepkiler: Mamicuk
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Paket adını niye değiştiriyorlar deli oldum .

Üst Alt