Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
İnanmak için de sebep yok ama

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
mantikli aciklamasi var daha once bu konuda tartisildi zaten., denemeden de konusmamak lazim. ve inanip inanmamak size kalmis :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
Lens bu yüzden var :D

biyoahmet

Üye
kardeş tüm seçenekleri arda arda bi gün içinde yapsak olur mu?
ağrı geçirme biyokinezisi otururkende yapsak bişey olur mu? mesela okulda yatçak bi yer yok. Cevaplarsan çok sevinirim

g_5804

Benim gözlerim ciddi anlamda simsiyah insanlar gözlerimin içine içine bakıp o içindeki siyahın gözükmediklerini söylüyorlar ama çok girince gözükebiliyor ben 2 gündür yapıyorum ve göz rengim açıldı çok değil ama açıldı mavi olsun istiyorum sabaha akşam hayal ediyorum dediğiniz gibi anneme dedim açılmıştı diye evet dedi bende farkettim hatta üsten biraz mavimsi renkler etrafını sarmış inşllah olur bazıları 1 yıl bile sürebilir diyo ne kadar sürer hevesliyim çabuk olsun istiyorumm ❤️
Söyle bir durum sen nasıl askerlere emir verirsen su pozisyon yok bu pozisyon diye uygularlar değil mi biyokinezi dediğin vücudunun DNA larına atom altı parcacıklara emir verip kendini kodlamak illa bu hayal kurarak değil de frekansları değiştirilmiş biyokinezi müzikleri dinleyin beyniniz buna tepki verecektir ne alaka derseniz subliminal mesaj vardır yani bilinç altı mesaj verir objektif olan şeyin içinde başka bir şey saklı gibisinse bu işi bilen kişiler frekanslar aracılığıyla biyokinezi müzigi dinleyip beyninizin tepki vermesini sağlayıpda göz rengi değiştire bilirsiniz tabi inanarak ve bir anda olmaz yavaş yavaş arkadaşın dediği gibi kahve rengiyse koyu kahve önce renk acılır daha sonrasında iyice degişir

PALA.

PALA.

Üye
Ha gayret ha... Böyle devam ederseniz, gözlerinizden ateş saçacaksınız :pokey:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Misafir - 30965

Benimkinin ici kirmizi ortasi yesil disi mavi tek kirmizi yapabilirmiyim
Merhaba ben seninle aynı düşüncelere sahibim ve uzun zamandır bunu yapabilen birini arıyorum ve çok rica ediyorum lütfen benimle iletişime geç diğer insanlardan çok farklıyım biraz konuşalım anlarsın belki görürsün diye insta hesabımı bırakıyım @egewinson

Baydırman

Baydırman

Moderator
Efsane mi gerçek mi bu olay ya :hmmm

Onur_Erturk

Üye
Yapmaya başladım bakalım olucak mı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dinen Haram Biliyorsunuz Sanırım?

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş
PALA.

PALA.

Üye
Benimki de yandan çarklı olsun :kahve:

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Gözünüz görüyorsa halinize şükredin :)

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Benimki doğuştan mavi
daha ne istiyim
:rock:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yapabilen var mı cidden :hmmm

Onur_Erturk

Üye
Sonuçlar nasıl ?
3 4 gün yaptım uyumadan önce sonraki günlerde tam yapamıyodum uyuya kalıyodum galiba şuanlık değişmedi sanki az açılma var gibi çevresinde ama bu 3 4 günlük en az 2 3 hafta lazım bide tam yapmam gerek

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK

Üst Alt