Yardım J7 Max Android 9.0 (Pie) Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
J7 Max Android 9.0 (Pie) Nasıl Yapılır?
Arkadaşlar j7 max telefon var. Android oreo var ve temmuzda güvenlik yaması aldı.
Android pie yapmak için yol varmı telefoncu veya kendim yapabilirmiyim?

Yönetici tarafından düzenlendi:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar j7 max telefon var. Android oreo var ve temmuzda güvenlik yaması aldı.
Android pie yapmak için yol varmı telefoncu veya kendim yapabilirmiyim?
Samsung bu telefon için android pie yazılımı çıkarmamış. Custom rom bulabilirsin ama çok zor . Kısacası üretici yazılımı vermedikten sonra imkansız.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Elindeki telefon giriş seviyesi bir telefon. O yüzden Samsung resmi olarak güncelleme vermez. Ancak custom rom kurarak android 9 kurabilirsin ancak emin ol ugrastigina degmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Custom rom bulabilirmiyim telefoncu atarmı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefoncuya goturursen elindeki telefondan olursun. Böyle kullanmaya devam et. İnan bana birşey değiştirmeyecek.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK, fatihmenteş ve Silinen Üye 2620825
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefoncularin çoğu bilgisiz. Hatta içinden parça çıkarıp telefon bozuldu diye sana geri verip senden para alırlar.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK, fatihmenteş ve Silinen Üye 2620825
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Custom rom bulabilirmiyim telefoncu atarmı
Arkadaşlarının çevrenin bildiği teknik servis ünvanı olan yerler yapar ama çevrende kim bu işlerle uğraşıyorsa onun aracılığı ile yaptırılabilir, dosya indirme telefonu bağlama yükleme romu yükleme açılış yaptırmak en fazla 2 saatlik işi var. Eğer bunu aşağıda anlattığım gibi yapamam dersen sen telefon modeline uygun olan ve tutulan bir custom rom bul ve bunu yüklesinler diye talimat ver.
Öncelikle eğer rom yükleme ile daha önce uğraşmamışsan telefonu brick edip telefon tamircisinin yolunu tutarsın ve tüm sorumluluk sana ait, şimdi model numarasına uygun TWRP yi Odin ile yükleyip SD kartına kurmak istediğin custom romu(zip uzantılı) atıyorsun sonra recovery moduna geçince TWRP açılır ve oradan "install" seçip "install zip" sayfasından SD kartın içine attığın custom romu bulup "Flash" seçeceksin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Dragond boşuna uğraşma bir merak uğruna telefonundan olursun . Kişiselleştirmeye bak