Whatsapp Aero v8.11 Türkçe güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Karşı tarafın mesajlarını silse bile sizden silemez özelliği süper değil mi?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Aero v8.11 Türkçe güncellendi
WP AERO
Özellikleri: WP Aero, normal WhatsApp'a nazaran sınırları kaldırılmış, renklerle canlandırılmış, küçük dokunuşlarla yeniden hayat bulmuş bir şaheserdir MALZEMELER : whatsapp Aero uygulaması ve bir baş soğan :) :) :)

Gizlilik
Mavi tikleri(okundu bilgisi), 2. tikleri(iletildi bilgisi), çevrimiçi bilginizi, durumları gördüğünüzü, gönderilen ses dosyalarını dinlediğinizi, "kaydediyor...", "yazıyor..." gibi bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.
Güçlülük
Mesajların silinmesini engelleme özelliği sayesinde karşıdaki kişiler mesajlarını geri alsalar (silseler) bile bu mesajlar sizden silinmez. Durum mesajlarınında silinmesini engelleyebilir, galerinize kaydedebilirsiniz.
Temalar
3000 üzerinde temaya ev sahipliği yapan WP Aero uygulamasında dilediğiniz temayı anında indirebilir yada kendi temalarınızı profesyonelce yapabilirsiniz.
Profilinizi Ziyaret Edenler
WP Aero uygulaması sayesinde profilinizi ziyaret edenleri öğrenebilirsiniz.
Log (Günlük)
Log kaydetme özelliği sayesinde kim ne zaman çevrimiçi & çevrimdışı olmuş, kim ne zaman profil resmini ve durumunu değiştirmiş öğrenin.
Arttırılmış Medya
WP Aero sayesinde 700 MB boyutuna kadar video ve 50 MB boyutuna kadar resim paylaşabilirsiniz.
Şifreleme
WP Aero sayesinde sohbetlerinizi güvende tutmak için parmak izine varana kadar zenginleştirilmiş kilitleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Özelleştirme
WP Aero diğer WP modlarına nazaran çok daha fazla yazı tipine, baloncuk stiline, tik tarzlarına ve çeşitli kişiselleştirmelere ev sahipliği yapmaktadır.
Aero Widget
WP Aero ile gelen bu Widget sayesinde WP uygulamasına girmeden Aero Mod sayfasına ve profilinize ulaşabilir, kendinizi çevrimiçi & çevrimdışı yapabilir, durumunuzu ve adınızı görebilirsiniz.
Emojiler
Stok WP Emojileri, Facebook Emojileri, Emoji One V3 Emojileri, Android Nougat Emojileri ve Android Oreo Emojileri arasından istediğinizi seçip, kullanabilirsiniz.
Diller
WP Aero; Türkçe, Azerbaijani, Arabic, English, Espanol, Italian, Portuguese(Brazilian), German, Indonesian, Marathi, Bahasa Malaysia dillerini desteklemektedir.
Medya Gizleme
WP Aero sayesinde WP üzerinden gelen ve giden tüm videoları, resimleri ve GIF dosyalarını galerinizden gizleyebilir yalnızca WP üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, TheNightMare., Reşwan ve 6 diğerleri

esescan

esescan

Üye
Paylaşım için :tşk:. uzun süre severek beğenerek ve aynı zamanda işime çok yarayan uygulamaydı ancak whatsapp ın ban olayını çıkarması üzerine orjinale dönmek zorunda kaldım.

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için :tşk:. uzun süre severek beğenerek ve aynı zamanda işime çok yarayan uygulamaydı ancak whatsapp ın ban olayını çıkarması üzerine orjinale dönmek zorunda kaldım.
Bu anti banlı sorun teşkil etmiyor. Ben kurdum kullanıyorum. Kurmadan önce eskisini orjinalını silin önemli şeyleriniz var ise yedeğini alıp silin sonra bunu kurun normal whatsapp gibi kurulumu var bende bir tek rehber sorunu çıkardıkişileri görmedi baştan sonra uygulama ayarlarından kişilere izin verdim senkranisyon bölmünden whatsapp yi ekledim ve son aşama başka bir telden kendime mesaj attım rehber yerine geldi Tabi bu her telde sorun çıkaracak değil cihaz modelinden kaynaklı olabilir xiaomi redmi 5 plus telim sonuçta çok memnunum diğer mod whatsapo lere göre üstün özellikleri var denemeden bolemezsiniz tam bu kadar müthiş olacağını tahmin etmemiştim... :)

esescan

esescan

Üye
Bu anti banlı sorun teşkil etmiyor. Ben kurdum kullanıyorum. Kurmadan önce eskisini orjinalını silin önemli şeyleriniz var ise yedeğini alıp silin sonra bunu kurun normal whatsapp gibi kurulumu var bende bir tek rehber sorunu çıkardıkişileri görmedi baştan sonra uygulama ayarlarından kişilere izin verdim senkranisyon bölmünden whatsapp yi ekledim ve son aşama başka bir telden kendime mesaj attım rehber yerine geldi Tabi bu her telde sorun çıkaracak değil cihaz modelinden kaynaklı olabilir xiaomi redmi 5 plus telim sonuçta çok memnunum diğer mod whatsapo lere göre üstün özellikleri var denemeden bolemezsiniz tam bu kadar müthiş olacağını tahmin etmemiştim... :)
en kısa sürede deneyeceğim daha önce kullanmıştım çok memnundum paylaşım için tekrar teşekkürler :alkis

• Beğen
Tepkiler: BangBEE
musleysa

musleysa

Üye
uzun zamandır kullandığım mod....vede en iyisi bu

• Beğen
Tepkiler: BangBEE ve Tek Geçerim
ezioTD

ezioTD

Üye
uzun süredir kullandıktan sonra normal modsuz whatsappa döndüğümüzde moddaki yedekleri nasıl yükleriz?

• Beğen
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
uzun süredir kullandıktan sonra normal modsuz whatsappa döndüğümüzde moddaki yedekleri nasıl yükleriz?
Ayarlardan Google driver yedeklemeyi aç yedekleyin ileride bunu silip normalini kurarsanız sorucak zaten yedekleme bulundu kurulsunmu diye evet deyin bu kadar

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlardan Google driver yedeklemeyi aç yedekleyin ileride bunu silip normalini kurarsanız sorucak zaten yedekleme bulundu kurulsunmu diye evet deyin bu kadar
Yukarıdaki resimdeki gibi genel kısmına girin yedekleme side varmış bunun goruceksiniz

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
:maxicep:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, uygulama v8.10 a güncellendi. Eski linki kaldırıp, yenisini ekledim. Eski sürüm kurulu olanlar. Uygulama içinde, güncellemeleri kontrol et, kısmındanda indirebilirler. Ve eski sürüm kurulu olanlar, yenisini üstüne kursunki ayar,veri gibi şeyleri kaybetmeyin. Yeni kurulum yapıcaklar orjinal whatsapp verilerini yedekleyip,sil bunu kursunlar.

• Beğen
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Malzemeler : WP Aero ve bir baş Soğan :)

• Beğen
Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama v8.11 e güncellenmiştir. :)

• Beğen

BangBEE

Üye
Wp aero'ya tamamım ama soğana hayır :ehe

• Beğen
Tepkiler: Tek Geçerim

KellyOwen

Üye
gönderilen mesajı sildikten sonra karşı taraf hala mesajı okuyabilir ancak diğer mesajı almadan önce sildiğinizde tamamen siler.

Son düzenleme:
kolombo28

kolombo28

Üye
Peki Hazar in sitede niye 8;70 çıkıyor hala güncelleme?

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@Tek Geçerim Sanırım LİNK Ölmüş Yenileme Şansınız var mı? :)

bveo1990

bveo1990

Üye
Evet link ölü yenilenirse kullanırız

Üst Alt