InstaMod v20 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Ufukta güncelleme varmı

ByJoker33

ByJoker33

Üye
V16 sürümü apksı var mı acaba? 17 ve 18de profil fotoları tam ve HD olarak çıkmıyor.
Servis Ayarlarından >> Güncellemeleri Kapat tikini aktif edin.
Profil fotoğrafları netleşecektir.

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Mamicuk
ezioTD

ezioTD

Üye
Yeni versiyon yakın zamanda çıkar umarım. Takip kısmında güncelleyen yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

coskun3444

Üye
Tesekkur ederim :)

coskun3444

Üye
Linkten indirebilirsin düzenledim.
Telefon samsung s6 oldugu icin klon sürümü kuruyorum hala aynı instamod yazıyor. Kızcaksınız valla simdi ama hala ayni. Klon sürümü instamoddan instagram ismini yaparsanız yükleyebilirim.

coskun3444

Üye
En son sürüm icin söylüyorum bunu. V16 kullaniyorum onda sorun yok ama en son surumu kullanmak istiyorum instamod yaziyor. butun linkleri kurdum olmadi. Orjinal olan zaten yüklenmiyor sistem uygulaması oldugu icin. O yuzden klonu yuklemek zorundayim

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Telefon samsung s6 oldugu icin klon sürümü kuruyorum hala aynı instamod yazıyor. Kızcaksınız valla simdi ama hala ayni. Klon sürümü instamoddan instagram ismini yaparsanız yükleyebilirim.
Her iki klon sürümünü indirip test ettim InstaMod yazmıyor. Yandex.Disk üzerinden indirip tekrar dene olmazsa özelden yazarsan daha iyi yardımcı olurum.

coskun3444

Üye
Her iki klon sürümünü indirip test ettim InstaMod yazmıyor. Yandex.Disk üzerinden indirip tekrar dene olmazsa özelden yazarsan daha iyi yardımcı olurum.
Yandexden indirdim eski butun surumleri kaldirdim sorunsuz yükledim cok tesekkür ederim :)

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Az önce bu hatayı verdi sizce nedendir ?
Yapımcıları klon uygulamada böyle sorunların yaşanabileceğini, v20 çıkana kadar da orijinal paketin kullanılmasını söyledi.

Üst Alt