Tapatalk giriş sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Gülbe Şeker

Gülbe Şeker

Üye
Merhabalar severek kullandığım bir uygulama tapatalk yalnız bir arkadaşım virüs yaydığını bu uygulamayı indirenler in telefonuna virüs girdiğini söyledi
En sonunda o ya da bu sebeple benimde telefonuma virüs girdi
Bir de on gün önce başladı bu sorun sürekli takildigim siteye giriş yapamıyorum bu uygulamadan ağ hatası veriyor telefona format atılmasına rağmen bu sorun hala devam ediyor ve ben cikdrimak uzereyim

İşin ilginç tarafı bu sorunu sadece ben yaşıyorum diger sitelere bağlanırken sorun yaşamıyorum bu sorunun kaynağı ne olabilir bir çözümü var mıdır ?
Tapatalk'dan bır nedenden dolayı çıkış yapmam gerekti dün sonra tekrar gıremedım bu foruma has deyıl bugün düzeldi bende sorun yok
Ben de gunlerdir başka siteye giriş yaparken sorun yaşıyorum çıldırmak uzereyim tarayıcıdan da bir şey anlamıyorum gözlerim yoruluyor siteye bakarken tapatalk neden bu soruna kayıtsız kalıyor

vedat1966

vedat1966

Üye
Forum tapatalk desteğini kestimi?

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: one_useR_0007 ve TheNightMare.
vedat1966

vedat1966

Üye
Kesilmesi benim açımdan iyi olmadı ama SİTE yönetimi böyle bir karar almışsa yapacak bir şey yok.

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
Ozan

Ozan

Admin
Tapatalk, bir süre önce android market ve app store mağazalarında güvenlik sebepleriyle çeşitli bildirimler almıştı ve sürekli yazılımı güncelleme yoluna giderek sorundan kurtulmak istediler. Bu bize bir website yöneticisi olarak güven vermedi zira 3. parti programa tüm websitemizin içeriklerini açıyoruz ve erişim izni veriyoruz.

Dolayısı ile Tapatalk networkünden tamamen çıktık.

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
Baydırman

Baydırman

Moderator
Android uygulaması gelir mi abi maxicep için :hmmm @Ozan

Ozan

Ozan

Admin
Android uygulaması gelir mi abi maxicep için :hmmm @Ozan
Yeni yapıyı, her tarayıcıdan uygulama şeklinde davranacak yapıda uyguladık, güncelledik ve geliştirdik. Dolayısı ile dahili bildirim sistemi ile de, uygulamadan çok bir farkı olmadığını belirtmek isterim. Websitesindeki gerçek zamanlı özelliklerin Uygulamaya tamamen uyarlanma zorlukları ve güncelleme uğraşları olduğundan, uzun bir süre düşünmüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, one_useR_0007, TheNightMare. ve 1 kişi daha
phasan

phasan

Üye
Suan site Tapatalk ta yok sanırım ben bulamadım

phasan

phasan

Üye
Tapatalk, bir süre önce android market ve app store mağazalarında güvenlik sebepleriyle çeşitli bildirimler almıştı ve sürekli yazılımı güncelleme yoluna giderek sorundan kurtulmak istediler. Bu bize bir website yöneticisi olarak güven vermedi zira 3. parti programa tüm websitemizin içeriklerini açıyoruz ve erişim izni veriyoruz.

Dolayısı ile Tapatalk networkünden tamamen çıktık.
Tapatalk kullanmak güzeldi konuya direk resim atabiliyorsun bildirim geldiginde haberdar olabiliyorduk

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Tapatalk kullanmak güzeldi konuya direk resim atabiliyorsun bildirim geldiginde haberdar olabiliyorduk
Şu anda da Bildirimler'den haberdar olabiliyorsunuz. MaxiCep Push Bildirimlerini aktif etmeniz durumunda, Direkt olarak MaxiCep Üzerinden Bildirim alabilirsiniz. Görsel konusunda ise, 'Resmi Kopyala' 'Yapıştır' Kullanabilirsiniz.

Kısacası, Artık Tapatak'ın bir anlamı kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: Ozan
phasan

phasan

Üye
Şu anda da Bildirimler'den haberdar olabiliyorsunuz. MaxiCep Push Bildirimlerini aktif etmeniz durumunda, Direkt olarak MaxiCep Üzerinden Bildirim alabilirsiniz. Görsel konusunda ise, 'Resmi Kopyala' 'Yapıştır' Kullanabilirsiniz.

Kısacası, Artık Tapatak'ın bir anlamı kalmadı.
Nasıl bildirim aktif ediliyor

karansa

karansa

Üye
Aslında uygulama ve tarayıcı arasında çok fark var. Uygulama da text-box dediğimiz şu an yazıyı yazdığım kutucuklar sabit iken, tarayıcılar da sürekli bir şey kopyalanacağı zaman kayıp durup sinir bozuyor. Umarım bir uygulama yapılır.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Direk resim yükleme olayı olsa guzel olur

Üst Alt