n900 nokia acil cözum

Sponsorlu Bağlantılar

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Birini buldum 30 tl yüklerim dedi bakalım hafta sonu ona gorucemm %80 olur dedi Nokia yazısı geliyor kapanıyor ins olur da cep bilgisayarı olarak kullanırım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı götürdüm arkadaşa onda N900 vardı takti kendininkini flash atıyor bizimkini takiyor titriyor bekliyor başka tepkime yok :/ soket felan dedi ama baktım dogubank ta felan götürdüm kimse yapmadı !!!!! O arkadaşa sevgillerrr telefoncu yapar telefoncu yapar götür götürdük sıfır ! Cihaz halen Nokia yazısında kalıyor flash atılmıyor ne yapayım ben şimdi :/ temiz di cihazım da

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Eminim bu sitede bana yardım edicek bi insan evladı vardır

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Cihazı götürdüm arkadaşa onda N900 vardı takti kendininkini flash atıyor bizimkini takiyor titriyor bekliyor başka tepkime yok :/ soket felan dedi ama baktım dogubank ta felan götürdüm kimse yapmadı !!!!! O arkadaşa sevgillerrr telefoncu yapar telefoncu yapar götür götürdük sıfır ! Cihaz halen Nokia yazısında kalıyor flash atılmıyor ne yapayım ben şimdi :/ temiz di cihazım da
Telefonu kurcalamadan en baştan telefoncuya goturseydin belki telefonunu yaparlardı. Ama sen onun yerine bana hakaret etmeyi daha uygun gördün. Sadece bu forumda 10 senelik üyeliğim var, bu forumdan önce bircok forumlarda moderatörlük yaptım. Hatta kendim bizzat forum siteleri kurup yönettim. Sonuç olarak geçmiş olsun.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu cihazlara android kurulduğunu biliyorum. Çünkü ikisi de linux tabanlı sistemler. İstersen onu biraz araştır android kurduktan sonra tekrar meego işletim sistemini kurarsın. Yalnız meego işletim sistemini nereden veya nasıl bulursun bilemiyorum. Hadi sana kolay gelsin.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Eminim bu sitede bana yardım edicek bi insan evladı vardır
İnsan evladı olmasını boşver sen o telefonu kullanan birini bulmaya bak bence . Şahsen ben o telefonla uzaktan yakından alakam yok . Yapıcı bir şeyler yapabileceğimi sanmıyorum .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
N900 kullanan kaç kişi var Türkiye de? Sen o telefonla uğraşmayı bırak bu saatten sonra tamir olmaz zaten. Kimse de uğraşmaz emin ol.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
nokia atım mı cöpe sımdı hıc bırsey olmamıs gıbı davranım :/

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Arkadaşım nerden baksan 10 senelik cihaz. Türkiye de en fazla beş kişide bulursun bu cihazdan. Onlarda zaten çok yüksek fiyata satıyorlar. İlla Nokia telefon kullanacam diyorsan Symbian 3 lü telefonlardan birisini alabilirsin.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
ben ıphone x kullanıyorum ama zamanında bu teledonu almak ısteyıp alamamıstım sımdı fırsatım oldu olmadı :/ oda

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu cihazlar çok eski olduklarından dolayı internetten doğru düzgün kaynak bulamazsın. Parça niyetine satabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: frkanbayraktar1
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Demişler o öldu ! Bilsin herkes efsane geri döndü ☺️
resimag.com/p1/fda2be2f6f2.jpeg
Haha kral geri döndü basardım 😎

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Link burada 😂😂😂 kusura bakmayın heyecan yaptım
resimag.com/p1/e9e013a1a1b.jpeg

• Beğen
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yükledim oyunları da ana sayfa da çıkmadı neden ? Nereye kayıt oluyor bu arkadaş

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Beyler yükledim oyunları da ana sayfa da çıkmadı neden ? Nereye kayıt oluyor bu arkadaş

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Resim linkini de böyle yap. Araçlar kısmında resim ekle var.

• Beğen
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
hahah bu oyunu boyle mı yuklıcez her seferınde :) sankı gtav kuruyoruz arkadas .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İnternette başka kaynak yok. Bulamazsın zaten.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım hersey çok güzeldi :) süper Mario ekran duzetim boyutunu derken 1.7 kaldı 😂 düzelmiyor da napicaz

• Beğen