Nvidia Driver Sorunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nvidia Driver Sorunu!!!
Nvidia windows kernel mode driver 425.31 yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu diyor donuyor pc.
Ets 2 vb. Oyun oynarken yardım edin arkadaşlar? :(
Nvidia Geforce GTX 920M

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Öncelikle denetim masasından yanlış hatırlamıyorsam grafik birimi seçimi vardı ya da öyle bir şey . Oradan onboard ekran kartını seç . Aygıt yöneticisinden Geforce GTX 920M ' i devre dışı bırak .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Videoları dene bakalım .

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran kartı sürücüsü uyumsuz olduğu için o hatayı alıyorsun. Nvidia driver uninstal ile sürücüyü kaldır önceki sürümü kur duzelecektir. Nvidia nin sürüculerinde problem var. Ben de güncel sürücü kuramiyorum uyumsuz Windows surumu hatası veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825 ve MAERKEK
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Önceden olmuyodu yeni başladı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende nvidia ekran kartı kullanıyorum ve uyumsuz windows sürümü hatası veriyor. Windows 10'da da aynı hatayı verdi, şu anda windows 7 kullanıyorum aynı sorun devam ediyor. İnternette araştırdım ve tek düzgün çözüm nvidia'nın kendi sürücü silme programı ile sürücüyü sistemden tamamen kaldırıp tekrar kurmak. Aynı hatayı almaya devam ediyorsan yukarıda da söylediğim gibi ekran kartı sürücüsü uyumsuzluğundan dolayı bu hatayı veriyor. Önceki sürüm sürücü ile devam edeceksin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MaxipmaN

Üye
konuyla ilgisi yok ama fx5200 ve ie6 zamanından kalma arayüzü görünce bi gülme tutuyor beni.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Isıya Filan Baktın Mı? Donanımsal Bişey Olmasın? Olmadı Sürücü Arşivinden Eski Sürüleri Kur.Hatta İlk On Boardı Kur Yani İntel Varsa Onu Sonra Ekran KArtını Kur

PALA.

PALA.

Üye
Bir de şöyle deneyin; iobit unistaller ile sürücüye gelişmiş kaldırma uygulayın, tüm kallıntıları kaldırın sonra DDU ile ekran kartı sürücüsünü kökten kaldırın, sonra sistemi yeniden başlatın, sonra ccleaner ile kayıt defteri taraması yapın ve çıkan hatalı kayıtları silin / düzeltin. Sonra tekrar yeniden başlatın sürücüyü yeniden yüklerken temiz kurulum seçeneğin aktif şekilde yükleyin. Ayrıca oyuna sağ tıklayıp nvidia ile çalışacak şekilde yapılandırın. Herhangi bir donanım ivmesi varsa kapatın. Kolay gelsin...

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çözdüm arkadaşlar Ets2 sürekli ses yüklüyor araba sesi motor sesi retarder vs. ve ben kabine ses gelsin diye sesi full açıyorum. Haliyle ses kartı yoruluyor ve ekran kartına vuruyor. Sesi 50 ye düşürdüm sorun kalktı herkese teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ses kartı ile ekran kartının bağlantısı ne anlamadım ben. Daha önce böyle birşey duymadım. Neyse sorunun çözüldüyse sevindim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çözdüm arkadaşlar Ets2 sürekli ses yüklüyor araba sesi motor sesi retarder vs. ve ben kabine ses gelsin diye sesi full açıyorum. Haliyle ses kartı yoruluyor ve ekran kartına vuruyor. Sesi 50 ye düşürdüm sorun kalktı herkese teşekkürler
What did you say ? This is very unresoble . Very interesting . Bak Türkçe' yi bile unuttum .

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825 ve PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ses kartı yorulmasından değildir . Güç tüketimi ile alakalı olduğunu düşünüyorum . Hoparlör en son seviyede güç tüketiyor , işlemci ekran kartı ve diğer bileşenlerde ne olacak . Ekran kartına yetmeyecek ve kendini korumaya alacak .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran kartı ile ses kartının alakası olacağını sanmıyorum çünkü sen sürücüden kaynaklı hata alıyorsun. Donanımsal bir sorun yok ortada. Tek yapman gereken sürücüyü silip tekrar kurmak. Yine olmuyorsa bir önceki sürücüyü kurup bilgisayarı öyle kullanmaya devam edecektin. Sorun olursa dediklerimizi yaparsın.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Özellikle dizüstülerde multimedya ve oyun performansını iyileştirmek için GPU sürücüsüne ek HDMI için felan daha fazla performans için üretilen sürücüler oluyor, bu sürücüler çok seyrek güncellenir, genel adı 'nvidia sound driver ' olarak geçer 5-10 mb ekstra yüklenebildiği gibi GPU sürücü paketi cihaza özelse onunla beraberde yüklenebilir...
Ben donanıma realtech sürücüsünün yanına yükleyebildiğim halde gerek duymadığım için yüklemiyorum. Hiç lazım da olmadı. Sadece ses düzeninin kalitesi için 3-4 tane ek sürücü var. İhtiyaç duymuyorum. Zaten nvidia sürücüsü yüklenirken özel kurulumda bu sürücüyü keyfiyete bırakma seçeneği sunuyor yani isterseniz yüklemeyedebiliyorsunuz...
Tuhaf bir sorunmuş gerçekten :hmmm

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyundan dolayı ekran kartı sürücüsü nün hata verdiğini de ilk defa duyuyorum. Sürücü uyumsuz ve sorunlu sen tekrardan temiz sürücü kur yarın tekrar aynı sorun çıkmasın.

Üst Alt