Aylık 100 dk, 2 GB hediye diyip vermemek.

Sponsorlu Bağlantılar

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Aylık 100 dk, 2 GB hediye diyip vermemek.
Resimde söyleneni yaptığım halde mesajıma hicbir cevap da gelmiyo hediyem de gelmiyo. Son 2 seferdir bu sekilde

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu tür içerikler üyelik sistemine dahil edebilir sizleri, müşteri hizmetlerini arayıp böyle birşey için üyelik başlangıcı olmuş mu diye sormanız sizin yararınıza olur. Hediye gelen şey direk hesabınıza/numaranıza gelir bu türden gelen şeyler sizi üyeliğe başlattırır.

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Daha öncelerden faydalaniyodum ama artık mesajı yanıtlasam bile tepki yok. Madem hediyleri vermicekler neden yolluyolar ısrarla

blastx

blastx

Üye
Bu tür içerikler üyelik sistemine dahil edebilir sizleri, müşteri hizmetlerini arayıp böyle birşey için üyelik başlangıcı olmuş mu diye sormanız sizin yararınıza olur. Hediye gelen şey direk hesabınıza/numaranıza gelir bu türden gelen şeyler sizi üyeliğe başlattırır.
Bu sms kanali bildigim kadariyla TT' ye ait.

blastx

blastx

Üye
Daha öncelerden faydalaniyodum ama artık mesajı yanıtlasam bile tepki yok. Madem hediyleri vermicekler neden yolluyolar ısrarla
Bu mesaja belirtilen zaman araligi icinde cevap vermediyseniz, mesaji gonderdiginizde satandart veya katlayan tarifelerdeyseniz, hediye gonderilen kanal uzerinden hediye alip, tekrar denediyseniz hediye alamazsiniz.Standart veya katlayan tarifelerde degilken MH'yi arayip "hediye mesaji aldim, evet yazip istenilen numaraya gonderdim ama hediye tanimlanmadi" derseniz, MH tanimlayacaktir.

• Beğen
Tepkiler: rear2011

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Hediyeyi daha önce alabiliyordum. Tarife paket bilgilerim de ayni olmasina ragmen son 2 sefer hediyeyi verecegini soyleyen mesaj atiyolar evet yazip yolluyorum ancak olumlu olumsuz mesaj gelmiyo. Sanki attigim mesaj onlara ulasmiyo. Müşteri temsilcisi ile gorustum adam bana paket satmak icin ugrasti cozum icin yardimci olmadi bile

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Belki Paketi Olmayanlara yada Başka Şartlar Filan Koymuşsalar Ondan Kaynaklıdır.

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Türktelekom zaten şimdiki müşterilerini değil kendisine yeni gelecek olanları düşünüyor hangi pakete güzel desem yeni müşteriler için cevabini aliyorum

Üst Alt