Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Tom Clancy Elite Squad (UBisoft)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ubisoft gitsin kumda oynasın
Madem akıllı telefon pazarında çok para var ben bu büyük oyun şirketlerinin yerinde olsam eski oyunlarımı mobile getiririm mesela Rockstar gibi getir abi Call Of Duty serisini bak nasıl satacak uygun bir fiyatla getirirse marketlere yada pc yada konsol'a yaptığı oyunları mobile de çıkarsın uygun olarak bak nasıl satıyor

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ubisoft gitsin kumda oynasın
Madem akıllı telefon pazarında çok para var ben bu büyük oyun şirketlerinin yerinde olsam eski oyunlarımı mobile getiririm mesela Rockstar gibi getir abi Call Of Duty serisini bak nasıl satacak uygun bir fiyatla getirirse marketlere yada pc yada konsol'a yaptığı oyunları mobile de çıkarsın uygun olarak bak nasıl satıyor
Artık tüm platformlarda var uygulama içi satın alma. Eski oyun anlayışı bitmek üzere. Bu kadar karlı bir sistem varken kimse eski oyunları Mobile getirmek için uğraşmaz. NBA de FIFA da var. Star wars oyunlarında da var. Konulu hikayeli oyunların devri bitecek.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
DEAD BY DAYLIGHT MOBILE (Devs)

HUNTED

LEGO LEGACY HEROES (GAMELOFT)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bunları oyun diye çıkarıp milyonlarca lira para kazanacaklar ya. Çok yazik.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Tencent Leauge of Legends Mobile'i hazırlıyormuş

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Doom I
Doom II
Doom III

Nintendo Switch için çıktı
Android için Doom 1-2 Çıktı Şu Anda Play Store'da mevcut

• Beğen
z.turk30

z.turk30

Üye
Doom 3 şu an play store dışında indirilebiliyor

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Bir dönem gider abi o hikayesiz neysiz p2w oyunlar . Belli. bir zaman sonra insanları sıkar . Tam o zaman hikayesi grafiği oynayışı güzel , reklamla doldurulmamış para basanın değil iyi oynayanın üstte olduğu bir oyunu piyasaya süren ismini duyurur . Ne güzel oyun anlattım he keşke şimdi de yapsalar :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Konu unutuldu galiba
Warface mobil için hazırlanıyormuş

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Call of duty mobile da çıktı. Pubg sevenler yaşadılar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Murat Alper
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Murat Alper
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oynanış tarzı farklıdır bence .
Beyler tencent cod u mobile getirebilmek için satın alma yapmıştı ne çabuk unuttunuz? Tabii ki bu oyunda sadece pubg modu bulunmayacak ancak bana göre gereksiz bir oyun olmuş. Adam gibi senaryoya sahip bir oyun yapsalardi daha iyi olurdu. Oyunu mobil platforma getiren tencent oldugu için bu oyun böyle oldu. Cod strike team i oynayan varsa aranızda o oyunun ne kadar kaliteli olduğunu bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Beyler tencent cod u mobile getirebilmek için satın alma yapmıştı ne çabuk unuttunuz? Tabii ki bu oyunda sadece pubg modu bulunmayacak ancak bana göre gereksiz bir oyun olmuş. Adam gibi senaryoya sahip bir oyun yapsalardi daha iyi olurdu. Oyunu mobil platforma getiren tencent oldugu için bu oyun böyle oldu. Cod strike team i oynayan varsa aranızda o oyunun ne kadar kaliteli olduğunu bilirsiniz.
Cod strike team oynamadım . Halen call of duty mobile yüklemiş değilim . İndireyim bakayım .

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Strike team android 5 te calisiyor. Üst sürümlerde calisan dosya yok. Ben birkaç tane denedim calismadı. Eski telefonumda oynamıştım biraz güzel oyundu. Hem FPS hem de tps olarak oynaniyor oyun.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Call of duty mobile yükledim . Çok oyunculu Zulaya benzettim silah yükseltme vs hep aynı düşünce ürünü olmuş diyebilirim . Google play' e bağlanmıyor , öyle bir seçeneği yok en kötü yanı o ilk oyunda 1.ci oldum lakin sileceğim .

• Beğen
Tepkiler: KomiserMemoli_12
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hataları elbet zamanla düzeltilip oyun daha iyi hale getirilecektir ancak biz böyle oyunlar istemiyoruz. Adam gibi hikayesi olan bir oyun yapsalar ne olurdu sanki. Ne gerek var ki adamlara para lazım nasıl olsa. Codemasters a da çok kırgınım kaç sene oldu grid i android tarafına getirmediler. Hala insanlar Real racing 3 ile Asphalt 8 oynuyorlar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt