Samsung Galaxy j5 500f Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy j5 500f Güncelleme
Merhaba Arkadaşlar:
Bir Arkadaşım ın SM Galaxy J5 500f model Cihazında güncelleme sorunu var

Cihazda yeterli yer olmasına rağmen güncelleme almıyor

Rom: Marsmallow 6.0.1 stock

Knox sayacı: 0x0

Root yok

Hata raporu:
Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi.

Yazılım güncellemelerini PC' nizde Smart Swich kullanarak indirmeyi deneyin veya bir müşteri iletişim merkezini ziyaret edin

yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleme:

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Forumdaki Admin arkadaşlar bakabilirmisiniz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu hata cihaza root atılırsa veya custom rom kurulursa olur. Bende Samsung telefon kullandım stock rom kurunca düzeldi. Dosyaları yedekleyip smart switch ile tekrar yazilımı kurun.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Bu hata cihaza root atılırsa veya custom rom kurulursa olur. Bende Samsung telefon kullandım stock rom kurunca düzeldi. Dosyaları yedekleyip smart switch ile tekrar yazilımı kurun.
Normalde bu cihaz için planlanmış Naugat 7.0 OTA Güncellemesi var
Cihaza root girişiminde bulunuldu ama başarısız oldu Aynı şekilde twrp de kurmaya çalışıldı yani hiçbir şekilde root, twrp, veya rom yüklenmedi.
Knox durumu 0x0
Cihazı Hard reset yapıp

Güncellemeleri denetledim bu üstteki hata gene çıkıyor
Yani sıfırdan Firmware yüklemeden olmazmı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Normalde bu cihaz için planlanmış Naugat 7.0 OTA Güncellemesi var
Cihaza root girişiminde bulunuldu ama başarısız oldu Aynı şekilde twrp de kurmaya çalışıldı yani hiçbir şekilde root, twrp, veya rom yüklenmedi.
Knox durumu 0x0
Cihazı Hard reset yapıp

Güncellemeleri denetledim bu üstteki hata gene çıkıyor
Yani sıfırdan Firmware yüklemeden olmazmı
Bende kendi samsung telefonlarıma rom filan kurdum oradan biliyorum. Telefona birşeyler yapmaya kalktığın zaman adamlar anlıyorlar ve güncelleme kurmanı engelliyorlar. Orjinal yazılımı tekrar kurunca o sorun düzeliyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Bende kendi samsung telefonlarıma rom filan kurdum oradan biliyorum. Telefona birşeyler yapmaya kalktığın zaman adamlar anlıyorlar ve güncelleme kurmanı engelliyorlar. Orjinal yazılımı tekrar kurunca o sorun düzeliyor.
Bayağı bir araştırma yaptım bu konuda hiçbir şekilde olamayacağını yazmışlar Tabiki Custom Rom yüklemekte sıkıntı yok
Orjinal Rom u yüklemeyi denicem
İNŞALLAH düzelir teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bayağı bir araştırma yaptım bu konuda hiçbir şekilde olamayacağını yazmışlar Tabiki Custom Rom yüklemekte sıkıntı yok
Orjinal Rom u yüklemeyi denicem
İNŞALLAH düzelir teşekkürler

Ağzı olan konuşuyor. Bu işler biraz teknik ve yazılım bilgisi isteyen işler. Yine olmazsa o zaman teknik servise götürün onlar sıfır yazılımı kursunlar.

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
@Buğra

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Build prob da düzenleme yapsam nasıl olur
Build prop kurulamayan oyunları kurmak için yapılan birseydi. Eski telimde yapiyordum. Ancak guncelleme için işe yaramaz. Çünkü sisteme müdahale edildi hatası alıyorsun.

Üst Alt