Youtube ve Chrome Geçmişi - müstehcen durum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Youtube ve Chrome Geçmişi - müstehcen durum yardım
Merhaba arkadaşlar size sorum şu ben eşimin uygunsuz sitelere girdiğini gördüm onun dışında youtubedan aramalar ve izlenilen videolar.. Bana twitterdan tıkladığı bir linkin arka planda bu tarz çalıştığını ve o sitelerin kendi kendine açıldığını söylüyor.. Böyle birşey mümkünmü? Hadi chrome bunu yaptı ama youtube vs aramalarında olabilirmi? Telefon android işletim sistemine sahip bunun virüs olduğunu söyleyip defalarca yemin ediyor girilen sitelerin hepsi proxysite diye bir siteden bunla ilgili bilgisi olan varmı? Fotoğraf ekleyeceğim konuyla ilgili lütfen dalga ve ahlak dışı bir yorum yapmayın.

Yönetici tarafından düzenlendi:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Chromede Olabilir.Ama You Tube İçin Bişey Söyleyemiyorum.En iyisi 3.parti Güvensiz Uygulamaları Kaldırın Öyle Deneyin.Telefonun Ekranına Ansızın Çıkan Reklamlar Filan Var Mı? Android Cephesi Maalesef Biraz Sıkıntılı Bu Konularda

eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Chromede Olabilir.Ama You Tube İçin Bişey Söyleyemiyorum.En iyisi 3.parti Güvensiz Uygulamaları Kaldırın Öyle Deneyin.Telefonun Ekranına Ansızın Çıkan Reklamlar Filan Var Mı? Android Cephesi Maalesef Biraz Sıkıntılı Bu Konularda
Uygulama yok ancak bitcoin kullanıyor bunların virüs gönderdiğini de söylüyor.. kendi kendine bu kadar sayfa açılabilirmi?

eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada ansızın çıkan reklam da yok.. ve nedense gündüzleri bu siteler çıkmıyor.. ama twitterdaki link yüzünden olduğunu söylemekte ısrarcı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uygulama yok ancak bitcoin kullanıyor bunların virüs gönderdiğini de söylüyor.. kendi kendine bu kadar sayfa açılabilirmi?
Bitcoin Kullanmıyorum O Konuda Birşey Söyleyemem.Belirli Bir Sayıda Açılabilir Belki Ama Dediğim Gibi Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar Filan Yüklendiğinde Ne Olacağı Belli Olmaz.Yerleşmiş Bir Virüs vs Varsa Olabilir Belkide.Yani Kendi Kendine Açılmıyorlarsa Bile Sabırlı Olmak Gerek Yuva Bu Aman Sabredin Dikkat Edin.

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve eysan10
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Twitter uygulamasını kaldırın, madem twitter linkleri yüzünden o zaman twiitter elveda , avast yükleyin bir tarama yaptırın. Bitcoin ' de virüs çıkacak mı belli olur . Cihazda play protect açık mı ?

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve eysan10
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bana Virüs veya casus yazılım Vs. Gibi gelmedi. Sadece Tarayıcı da olsa Virüs ihtimali verilebilir di ama, YouTube gibi 3. Parti uygulamalar'da da bu(nlar) var ise Kullanıcı tarafından bu siteler ziyaret ediliyor. Ve YouTube'de bahsedilen şeyler ziyaret ediliyor olabilir.

Resime göre, Gece Saatleri gözükmekte. Buda ihtimalleri güçlendiriyor.

Bu arada eşiniz Teknoloji dünyası ile ilgileniyor mu ? Yani Chrome'da gizli sekme açmayı, YouTube arama / izleme geçmişini kapatmayı vs.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Youtubeda müstehcen videolar var mı zaten yasak diye biliyorum orda :hmmm

eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Twitter uygulamasını kaldırın, madem twitter linkleri yüzünden o zaman twiitter elveda , avast yükleyin bir tarama yaptırın. Bitcoin ' de virüs çıkacak mı belli olur . Cihazda play protect açık mı ?
O nedir ben bilmiyorum maalesef kendim ios kullanıcısıyım

eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Bana Virüs veya casus yazılım Vs. Gibi gelmedi. Sadece Tarayıcı da olsa Virüs ihtimali verilebilir di ama, YouTube gibi 3. Parti uygulamalar'da da bu(nlar) var ise Kullanıcı tarafından bu siteler ziyaret ediliyor. Ve YouTube'de bahsedilen şeyler ziyaret ediliyor olabilir.

Resime göre, Gece Saatleri gözükmekte. Buda ihtimalleri güçlendiriyor.

Bu arada eşiniz Teknoloji dünyası ile ilgileniyor mu ? Yani Chrome'da gizli sekme açmayı, YouTube arama / izleme geçmişini kapatmayı vs.
Banada öyle gelmedi çünkü eğer virüs olsa 2-3 site açılır kapatırsın biter.. youtube aramalarını virüs nasıl yönlendirebilir? Proxysite açılsada sadece o açılır ayrıntılı bir şekilde aramalı videolar yada başka site açılmaz diye zannediyorum.. yani az çok anlar benden iyi değil çok şükür.. ben bir şekilde buldum yoksa geçmişini sürekli siliyor temizliyor hepsini değil aradaki çer çöpleri birde🙄

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Banada öyle gelmedi çünkü eğer virüs olsa 2-3 site açılır kapatırsın biter.. youtube aramalarını virüs nasıl yönlendirebilir? Proxysite açılsada sadece o açılır ayrıntılı bir şekilde aramalı videolar yada başka site açılmaz diye zannediyorum.. yani az çok anlar benden iyi değil çok şükür.. ben bir şekilde buldum yoksa geçmişini sürekli siliyor temizliyor hepsini değil aradaki çer çöpleri birde🙄
Durum virüs olayı değil o zaman . Fazla şıkıştırırsanız ani savunma refleksi ile karşılaşabilirsiniz hani hem suçlu hem güçlü .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Açıkça söylemek daha doğru olacaktır, kendi isteğiyle aramaları yapmakta ve sitelere girmektedir. Bu durum sizi nasıl etkiler bilemiyorum bunu öğrendikten sonra ne yaparsınız onu da bilemiyorum sadece kendimi aynı yerde bulsaydım ya tedavi yoluna giderdim yada bu durumu noktalama yoluna giderdim. Hakkınızda hayırlısı olsun durumunuz bu şekildedir, bizim elimizden bundan fazlası gelmeyecektir.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, MAERKEK ve TheNightMare.
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Açıkça söylemek daha doğru olacaktır, kendi isteğiyle aramaları yapmakta ve sitelere girmektedir. Bu durum sizi nasıl etkiler bilemiyorum bunu öğrendikten sonra ne yaparsınız onu da bilemiyorum sadece kendimi aynı yerde bulsaydım ya tedavi yoluna giderdim yada bu durumu noktalama yoluna giderdim. Hakkınızda hayırlısı olsun durumunuz bu şekildedir, bizim elimizden bundan fazlası gelmeyecektir.
Ben zaten farkındayım ama burada daha iyi bilenler olduğu için teyit etmek istedim teşekkür ederim🙏🏽

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bazı uygulamalar reklam virüsleri (malware, adware) içebiliyor.
bazıları uygulamayı açtıktan sonra tam ekran gözükürken bazıları yüklü olduğu sürece rastgele zamanlarda her türlü reklamı tam ekran olarak telefona gösterebiliyor.

ancak YouTube gibi platformlarda reklamlar özel bir filtreden geçmeden yayınlanmıyorlar.
En kötü ihtimalle reklam olarak başka birisinin videosu çıkıyor.
O tip videolar reklam olarak gösterilmeye uygun olmadığı için kasten açılmış olması çok çok daha muhtemel.

Bitcoin üzerinden bu tip virüslerin gönderildiğini ilk defa duyuyorum.

YouTube aramalarını hiç bir 3. parti yazılım değiştiremez veya arama yaptıramaz
aynı şekilde youtube arama geçmişini silmek tek tuşa basmak kadar kolay

hatta tüm yaptığı videolardaki yorumları beğinileri vs silmek bile 1dklik iş

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bazıları uygulamayı açtıktan sonra tam ekran gözükürken bazıları yüklü olduğu sürece rastgele zamanlarda her türlü reklamı tam ekran olarak telefona gösterebiliyor.

ancak YouTube gibi platformlarda reklamlar özel bir filtreden geçmeden yayınlanmıyorlar.
O tip videolar reklam olarak gösterilmeye uygun olmadığı için kasten açılmış olması çok çok daha muhtemel.

Tüm beğenileri nasıl siliyorsun ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tüm beğenileri nasıl siliyorsun ?
Google hesabına bağlı Youtube kanalını silerek.
Tekrar kanal aç diyene kadar yüklenen videolara erişilemiyor ama
kanalı tekrar aktif hale getirince videolar da geri geliyor
ancak yapılan yorum beğen/beğenmeler siliniyor

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi

Çok teşekkür ederim🙏🏽 Reklam ben film izlemeye girdiğimdede çıkıyor bu reklam bile değil ******* bunlar reklam olarak çıkarmı mimlenmiş ve devletimizce erişimi engellenmiş siteler değilmi? Nasıl virüs olarak karşımıza çıkabilir bunu aklım almıyor! Kesinlikle inanmıyorum zaten doğruluk payı olamaz..

Yönetici tarafından düzenlendi:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çok teşekkür ederim🙏🏽 Reklam ben film izlemeye girdiğimdede çıkıyor bu reklam bile değil ******* bunlar reklam olarak çıkarmı mimlenmiş ve devletimizce erişimi engellenmiş siteler değilmi? Nasıl virüs olarak karşımıza çıkabilir bunu aklım almıyor! Kesinlikle inanmıyorum zaten doğruluk payı olamaz..
Bu isimleri vermekten kaçınınız açıkça vermenin bir anlamı yoktur, ben sizin attığınız ekran görüntüsüne bakınca(kaldıran da benim) açıkça girildiği ve sürekli geçmişin silinmesi zaten her şey ortada. Konuya cevap verildiği için konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: eysan10
Baydırman

Baydırman

Moderator
Konu sahibi arkadaşa kendine ve kimseye zarar vermeyeceği mantıklı bir karar almasını tavsiye ediyorum.

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt