YouTube Vanced(TR) Base 16.16.38 (REKLAMSIZ ve Arka Planda Çalan YouTube)

Sponsorlu Bağlantılar

allcatraz

Üye
Güncelleme gelecek mi acaba?

bymafya

Üye
Abone girişi yapamayan arkadaşlar, uygulama ayarlarından Google Chrom'u devredışı bırakıp öyle giriş yapın sorun düzelecektir. Giriş yaptıktan sonra chromu etkinleştirirsiniz

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Vanced 10gb ram olsun gene sömürür öyle canavar bir şey. Newpipe takılalım biraz da. Teşekkür ederim.
3 gb ram li telefonumda sıkıntı yaşamıyorum . Arama geçmişini kapatmayı denediniz mi ? Chrome devre dışı ve arama geçmişim kapalı . 5-6 aydır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
3 gb ram li telefonumda sıkıntı yaşamıyorum . Arama geçmişini kapatmayı denediniz mi ? Chrome devre dışı ve arama geçmişim kapalı . 5-6 aydır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.
denemedim hocam ama uygulamada genel bir hantallık var. newpipe daha hızlı ama bazen bazı kanalları göstermeyebiliyor.
arama geçmişini bir deneyeyim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
denemedim hocam ama uygulamada genel bir hantallık var. newpipe daha hızlı ama bazen bazı kanalları göstermeyebiliyor.
arama geçmişini bir deneyeyim.
Google a geliştirmek için veri gönder olayı vardı ben buna izin vermedim . Az önce iletmek istediğim buydu lakin aklıma yrni geldi.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Google a geliştirmek için veri gönder olayı vardı ben buna izin vermedim . Az önce iletmek istediğim buydu lakin aklıma yrni geldi.
chrome da yok bende onu söylemedim, eskisi gibi akıcı değil. planlı eskitmeden de olabilir. brave kullanıyorum. :zong:

MaxipmaN

Üye
YouTube Vanced (v14.21.54) Türkçe:
Vanced MicroG Türkçe:
Vanced MicroG Orijinal:
Vanced MicroG Türkçe yüklenmezse altta bulunan orijinal uygulamayı deneyin.

Eksik ve hatalı gördüğünüz yerleri bildirirseniz sevinirim
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN
Bu surum cok daha akıcı.

oguzalp44

oguzalp44

Üye
Samsung s5 te sorunsuz mükemmel şekilde kullanıyorum teşekkürler

bymafya

Üye

Merhaba arkadaşlar.
Bu yazımda sizlere YouTube Vanced'i tanıtacağım.
YouTube Vanced Uygulamasıyla hem videoları arka planda oynatacak, hem YouTube'da REKLAMSIZ bir şekilde takılacak, hem de tema özelliğinden yararlanacaksınız.
Tema Özelliği Açıp kapatılabilir bir ayara sahip.
Yani tek uygulamayla hem beyaz hem siyah tema kullanabileceksiniz.
Normal YouTube sürümü 14.10.53

Oturum Açabilmeniz için gerekli olan eklenti(MicroG):
Yeni sürümü çıktı 14.21.54 ama sırf simgesinden dolayı onu yüklemiyorum. Sizin orjinal youtube simgesiyle yeni güncellemeyi yayınlamanızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, allcatraz ve kolombo28

yancieszafer

Üye
Hocam elinize sağlık paylaşım için yalnız benim şöyle bir problemim var herhangi bir videoyu izlemek istediğimde ilk tıklama yaptığım da açılmıyor daha sonra çıkıp tekrar ikinci kez tıklama yaptığımda video açılmaya başlıyor. Çözümü var mıdır?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
Hocam elinize sağlık paylaşım için yalnız benim şöyle bir problemim var herhangi bir videoyu izlemek istediğimde ilk tıklama yaptığım da açılmıyor daha sonra çıkıp tekrar ikinci kez tıklama yaptığımda video açılmaya başlıyor. Çözümü var mıdır?
Hangi sürümden bahsediyosun?

ayadoge

Üye
Video indirmeye premium istiyor yokmu kırılmış olan apk?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
z.turk30

z.turk30

Üye
Ben snaptube kullanarak video indiriyorum,tavsiye ederim

kolombo28

kolombo28

Üye
İndirip yükledim ama internet bağlantısı yoktur diyor ekrana uyarı çıkıyor bağlan dediğimde hata veriyor uygulama dan çıkıyor 7.1 gm5 cihaz.

z.turk30

z.turk30

Üye
Pm attım @kolombo28

bymafya

Üye
14.21.54 sürümünü yüklediğim zaman microG uygulaması kurulmuyor. Uygulama başka bir uygulama ile çakışıyor hatası alıyorum. Böyle bir sorun ile karşılaşıp çözebilen var mı?

maxiburaq

maxiburaq

Üye
baya güzelmiş. teşekürler

cepadresim

cepadresim

Üye
Uygulama güzel lakin kayıt olunmuyor en azından ben yapamadım çözümü google engelliyor buna çözüm fabrika ayarlarına dönün ilk olarak uygulamaya giriş yapın ben böyle çözdüm

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk

Üst Alt