Kapanan hesaplar hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Kapanan hesaplar hakkında
Merhaba arkadaşlar. Facebooku ilk Çıktığı zamanlardan beri kullanıyorum. 2019 tarihli bütün hesaplar kapanıyor. Yenisini açıyorum hesap orjinal olduğu halde 24 saat geçmeden hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik diye uyarı geliyor. Ondan sonra yüzümü net gösteren fotoğraf istiyor, yüklüyorum. 24 saat sonra hesabın kapandı diye uyarı geliyor. En az 100 tane hesap gitti. Günde 3 hesap rahat açıyorum. Allah rızası için bu konudan sadece anlayan kişiler yorum yapsın.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Net bilgim yok tamamen şahsi yorum . Aynı IP adresinden çok fazla hesap açtığınız için kara listeye alma gibi birşey vardır belki . Modemi kapatıp açın , IP adresini değiştirin vs. Tahminimce aynı yerde fazla hesap açtığınızdan fake hesap sanıyordur .

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
Ozan

Ozan

Admin
Net bilgim yok tamamen şahsi yorum . Aynı IP adresinden çok fazla hesap açtığınız için kara listeye alma gibi birşey vardır belki . Modemi kapatıp açın , IP adresini değiştirin vs. Tahminimce aynı yerde fazla hesap açtığınızdan fake hesap sanıyordur .
Aynı bilgisayardan açmaya devam ettikçe engellenirsiniz.
Hem IP adresinin, hem de bilgisayarın farklı olduğu şekilde hesap açmayı deneyin.

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Silinen Üye 2526643
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bende ondan şüpheleniyorum. Elimde sadece telefon var. Bilgisyar olsaydı bir süre öyle denerdim ama el mahkûm. 😊

Ozan

Ozan

Admin
Aynen bende ondan şüpheleniyorum. Elimde sadece telefon var. Bilgisyar olsaydı bir süre öyle denerdim ama el mahkûm. 😊
Telefona Opera, Firefox gibi alternatif bir tarayıcı yükleyin Play Store dan ve Hücresel veri ayarlarından LTE ise kapatıp 3G yapın böylece farklı ip alacak telefon, farklı bir tarayıcı da olmuş olacak bunlar üzerinden tekrar açmayı deneyin %70 ihtimal başarıyla sonuçlanır.

*Wi-fi ile bağlanmayın operatörün internetini kullanın.

Hesabı açtıktan sonra da bir süre aynı tarayıcıdan facebook' u kullanın. 1 ay gibi bir süre geçtikten sonra etkileşimleriniz de varsa, telefonun uygulamasından ondan sonra açın, devamında wifi ye de bağlansanız artık hesaba fake damgası vermez diye düşünüyorum.

Wifi-3G arasında geçişlerde dikkat edin, hesabı 3G den açtıgınızda yanlıslıkla unutup tarayıcıdan facebook u açtıgınızda wifi den girerseniz, yine damga vuracak.

Telefon için bu yollar tek çözüm.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Abi hesabı açıyorum 2 dakika geçmeden yüzümü net gösteren fotoğraf istiyor. Fake orjinal hiç farketmez. Bütün hesaplarım orjinal olduğu halde kapandı. Şu an elimde sadece wi-fi var. Büyük ihtimalle IP adresimi kara listeye almışlar. Tek çözüm telefon ve sim kartını değiştirmek. Olmadı Facebook kullanmayız 😔

Ozan

Ozan

Admin
Abi hesabı açıyorum 2 dakika geçmeden yüzümü net gösteren fotoğraf istiyor. Fake orjinal hiç farketmez. Bütün hesaplarım orjinal olduğu halde kapandı. Şu an elimde sadece wi-fi var. Büyük ihtimalle IP adresimi kara listeye almışlar. Tek çözüm telefon ve sim kartını değiştirmek. Olmadı Facebook kullanmayız 😔
Ip adresini bırak, modeme reset atsan ip değişse bile bulunduğun bölgede o isimde hesap açılmasını kara listeye almışlar.
O yüzden gsm operatörü üzerindne 4g/3g bağlantısıyla bir ip alarak işlemlere devam et, fotoğraf istemesi normal ama farklı bir tarayıcıdan gsm hattının internetini kullanırsan direkt hesabını kapatmayacaktır muhtemelen .

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Deneyeceğim en kısa zamanda. Bigi için teşekküler.

Üst Alt