Netflix gibi mi? Yoksa digitürk yayınlarından mı alıyorlar?

Sponsorlu Bağlantılar

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Netflix gibi mi? Yoksa digitürk yayınlarından mı alıyorlar?
:

Ben anlamadım, pahalıymış kur ile aylık ödüyormuşuz o'nu öğrendim. Kullananlar var mı? Netflix gibi mi? Ya da üçkağıtçılar gibi ip tv yayın gösterenler gibi mi ?
Hangi kanallar var bilen var mı? beinsports mtv base balık kanalı olan fransız ve Multivision tv dahil mi?
Bir tek şunu öğrendim macbook ve mac pc olan var taka biliyormuşsunuz. Bilgisayardan izlemek istiyorsanız.
Kullananlar varsa donma vs var mı ? Kalitesi nasıl Türkiye standartı, dediğim gibi İp Tv gibi üçkağıtçılık varsa almam donmalar vs

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Alan yok mu? bilgisi olan ?

Ozan

Ozan

Admin
Ben uzun yıllardır apple tv kullanicisiyim ama konuyu biraz yanlış anlamışsınız. Apple Tv de, filmleri kiralayıp satın alabiliyorsunuz ve herseyden önce uygulama destegi var. İphone ve mac uzerinden senkronizasyon destegi var.

iphone yada mac uygulamalarinin bazilarinda apple tv destegi var otomatik olarak oraya da indiriyor ve kullanabiliyorsunuz. (İnstagram degil mesela ama turkcell tv+ ve tunein radio gibi benim favorim uygulamalar)

bu sayede tv de oluyor, radyo da oluyor. Veya iphone dan gün icinde cektiginiz forograflari videolari tv den bakip izleyebilirsiniz, muzik arsivinizi vs surekli birbirine senkronize kullanabilirsiniz.

film kiralama yaptigi en basit is, onda da sinemada vizyon filmlerini gecici kiralama yapabiliyor veya satin alarak surekli izleme lisansiniz oluyor.

tabi en buyuk artisi, iphone /ipad/ mac ten kablosuz ekran yansitma yapabilir, veya telefonunuzda x bir film sitesinde video oynarken tv ye goruntuyu aninda aktarabilirsiniz vs vs.

iptv konusunda ise, iptv olmasi da munkun. İp tv uygulamasini app store dan indirin ve calistirin, klasik apple isletim sistemi :) yani smart tv olmayan bir televizyonu bile ultra smart yapabilir.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Ben uzun yıllardır apple tv kullanicisiyim ama konuyu biraz yanlış anlamışsınız. Apple Tv de, filmleri kiralayıp satın alabiliyorsunuz ve herseyden önce uygulama destegi var. İphone ve mac uzerinden senkronizasyon destegi var.

iphone yada mac uygulamalarinin bazilarinda apple tv destegi var otomatik olarak oraya da indiriyor ve kullanabiliyorsunuz. (İnstagram degil mesela ama turkcell tv+ ve tunein radio gibi benim favorim uygulamalar)

bu sayede tv de oluyor, radyo da oluyor. Veya iphone dan gün icinde cektiginiz forograflari videolari tv den bakip izleyebilirsiniz, muzik arsivinizi vs surekli birbirine senkronize kullanabilirsiniz.

film kiralama yaptigi en basit is, onda da sinemada vizyon filmlerini gecici kiralama yapabiliyor veya satin alarak surekli izleme lisansiniz oluyor.

tabi en buyuk artisi, iphone /ipad/ mac ten kablosuz ekran yansitma yapabilir, veya telefonunuzda x bir film sitesinde video oynarken tv ye goruntuyu aninda aktarabilirsiniz vs vs.

iptv konusunda ise, iptv olmasi da munkun. İp tv uygulamasini app store dan indirin ve calistirin, klasik apple isletim sistemi yani smart tv olmayan bir televizyonu bile ultra smart yapabilir.
Teşekkür ederim bilgi için.

Ozan

Ozan

Admin
Cep telefonunuz iPhone ise ve televizyonla çok aşır neşirseniz, Smart TV özellikli yüksek bütçeli bir televizyon almanıza hiç gerek yok kısacası :)

Apple TV 4K olarak çıkan son modeli ise, televizyonunuz gerçek 4K destekli ise alabilirsiniz tabi bunun için Netflix de 4K üyelik, ip tv uygulamalarında 4K destekli yayın vs olması gerekiyor. Veya kiraladığınız filmlerin 4K sürümleri varsa, tadından geçilmez onun dışında normal eski sürüm bir Apple TV bile her zaman candır :)

• Beğen
Tepkiler: garb02 ve Baydırman

Üst Alt