xiaomi telefon tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

emin054

Üye
    Konu Sahibi
xiaomi telefon tavsiye
selamlar xiaomi ve huawei arasında kaldım... xiaomi mi 8 ve red mi note 7 - huawei p30 - mate 20 tavsiye edenler oldu. onun harici oyun oynamıyorum..önem verdiğim özellikler sağlamlık ve kamera. fiyat 2000-2500 arası
teşekkürler

Son düzenleme:

yeumyang

yeumyang

Moderator
Redmi note 7 kullanıyorum gayet memnunun fiyat aralığını yazarsanız öneride bulunabiliriz bir cihazda en çok önem verdiğiniz özellikler neler

Ozan

Ozan

Admin
Kullanıcı arabirimi olarak (MIUI) ben Xiaomi nin daha önde olduğunu düşünüyorum ama zevkler renkler meselesi olabilir.

Kamera konusunda çok önemli oldugu durumlarda tartışmasız huawei çok önde.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Eğer Normal fiyat aralığında düşünür iseniz Redmi Note 7 çok başarılı bir cihaz. Fiyat yönünden de çok Uygun bir cihaz.

emin054

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Normal fiyat aralığında düşünür iseniz Redmi Note 7 çok başarılı bir cihaz. Fiyat yönünden de çok Uygun bir cihaz.
evet haklısınız
kullanıcı yorumlarında karşı tarafın sesinin az geldiğini okumuştum cihazı inceledim ve ses gerçekten az geliyor.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Xiaomi red mi 6 aldım ve menunum. Oyun oynuyorsan 3gb ram 2.0ghz 8 çekirdek işlemcisi var gayet hızlı ve güzel. Pubg çok rahat oynanıyor. Menüsü biraz farklı ama alışırsın. Fiyatı 1000₺ Bunun dışında tabiki Note 7 daha iyi. Ben bu modeli daha ucuz ve güzel olduğu için önerdim.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Xiaomi mi 9se al 2699 TL bütçeni biraz daha zorlarsan eğer

Üst Alt