Forum Teması Değisti

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
Zıt renk tercih edebilirsiniz ama renk tonu olarak o ton mu istenilir bilemedim, an azından logonun içindeki cep yazısı beyaz olsun, çok öldürmüş o renk ...
Dikkate alındı, şimdi daha iyidir 👌

• Beğen
Tepkiler: NextWorld

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
kenarlar oval şeklinde olursa daha hoş durur bence.
post yazdığımız yer. kullanıcıların postları vs.

Ozan

Ozan

Admin
kenarlar oval şeklinde olursa daha hoş durur bence.
post yazdığımız yer. kullanıcıların postları vs.
Bunu düşünmüyorum şahsen. Daha önceki maxicep tasarımlarında kullandıktan sonra, keskin net çizgili materyal yapılara geçtiğimizde bu yapı genelde hep daha çok beğenildi o yüzden onun çizgilerinden gitmek tercih olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Cadillac34

Üye
Sayın yöneticim, yorum ve gelişmiş cevaplama bölümünde uygulama/oyun ekleme eklentisi neden yok?

PALA.

PALA.

Üye
Üyelerde tüm reklamlar kaldırıldı. :bigstar:
Hay Allah razı olsun.
Symbianda çok ama çok fark ediyor, şunan hız mükemmel.
Forumun üyelerine sağladığı en büyük ayrıcalık bu olmalı, İnşallah böyle devam eder...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Ozan
Ozan

Ozan

Admin
Sayın yöneticim, yorum ve gelişmiş cevaplama bölümünde uygulama/oyun ekleme eklentisi neden yok?
Bu yetkiyi sadece belirli üyelere vermekteyiz.

uygulama, oyun ve diğer içerikleri sürekli kurallar dahilinde nizami paylaşan uyeler talepleri sonucu etkinlestirmekteyiz.

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
Güzel olmuş.

Ozan

Ozan

Admin
Koyu tasarımı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim, ciddi revizeler yapıldı.

Tasarımlar arası geçiş için; sayfanın sağ alt köşesindeki ampül simgesine tıklayabilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: NextWorld ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Harika :good:

NextWorld

NextWorld

Üye
İşte bu olmuş, beklediğim renk seçimi ve göz yormuyor.

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve Baydırman
NextWorld

NextWorld

Üye
İstatistik eklentisinin altına daha fazla göster özelliği eklenebilir, bazen hızlı gönderilerde gözden kaçanlar olabiliyor :)

Sağ taraftaki ampül başka yere mi eklenmeli bilemedim, kullanıcıların kolay erişmesi gerek ama yeri orası mı olur bilemiyorum, aşağı indikçe üste çık butonuyla çakışıyor belki sol alta alınabilir ve fixed yerine scroll yapınca gizlenen olabilir yani en üstte gözükebilir sonra gizlenebilir çünkü devamlı değiştirilmesi (kullanılması) istenecek bir fonksiyon değil diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Ozan

Ozan

Admin
İstatistik eklentisinin altına daha fazla göster özelliği eklenebilir, bazen hızlı gönderilerde gözden kaçanlar olabiliyor :)

Sağ taraftaki ampül başka yere mi eklenmeli bilemedim, kullanıcıların kolay erişmesi gerek ama yeri orası mı olur bilemiyorum, aşağı indikçe üste çık butonuyla çakışıyor belki sol alta alınabilir ve fixed yerine scroll yapınca gizlenen olabilir yani en üstte gözükebilir sonra gizlenebilir çünkü devamlı değiştirilmesi (kullanılması) istenecek bir fonksiyon değil diye düşünüyorum.
Mantıklı bir öneri ve hemen harekete geçerek konumunu değiştirdim, yorumları bekliyorum.

*Sayfanın en üstündeki Arama bölümünün hemen sağında görebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Baydırman, NextWorld ve 1 kişi daha
NextWorld

NextWorld

Üye
Daha işlevsel olmuş elinize sağlık...

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Konu detay sayfalarında okunma ve cevaplanma sayıları eklendi.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Baydırman, TheNightMare. ve 2 diğerleri
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi

Admın yonetici etiketleri rengi acık temada oldugu gibi mavi kırmızı olsa daha ıyı olabilir

Ekli dosyalar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Zaten öyleydi bu hale geldi. Bu hali daha iyi göz yormaması açısından.

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve NextWorld
NextWorld

NextWorld

Üye

Admın yonetici etiketleri rengi acık temada oldugu gibi mavi kırmızı olsa daha ıyı olabilir
Gece modu özelliğini koyu tema olarak görmemek gerekir, gece modu özelliği göz yormamak için sunulur, temayı bu bağlamda incelemek gerekir.

Chromenin özelliği olan sekme renklendirmesi de koyu yapılabilir, mevcut hali ile turuncu görüyorum;

<head> etiketinin hemen altına aşağıdaki kod eklenebilir.

Kod:
<meta name="theme-color" content="#renkkodu">

Bahsettiğim renkli sekme:

*Maxicep'i simgelemesi için turuncu olarakta bırakılabilir ama biraz parlak kaldığını söylemeliyim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: @Safak ve Baydırman
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Gece modu özelliğini koyu tema olarak görmemek gerekir, gece modu özelliği göz yormamak için sunulur, temayı bu bağlamda incelemek gerekir.

Chromenin özelliği olan sekme renklendirmesi de koyu yapılabilir, mevcut hali ile turuncu görüyorum;

Kod:

*Maxicep'i simgelemesi için turuncu olarakta bırakılabilir ama biraz parlak kaldığını söylemeliyim.
anladım bu yonden dusunmemistim :oke:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Gereksizler bölümü googleda aratınca çıkmıyor.

• Beğen
Tepkiler: @Safak
Ozan

Ozan

Admin

Kod:

Farkındayım bilinçli olarak bu renk yapıldı. logoyu da siyah beyaz yapmaya uzanan aşırı renksizlik de keyifsiz olacaktır zaten tek renk chrome meta color dedigimiz pencerenin turuncu olmasi ve logodaki cerceve. Bu sekilde kalmasından yanayim ama bu konuda zaman icinde daha çok öneri gelirse tekrar bir bakarız.

Gereksizler bölümü googleda aratınca çıkmıyor.
Google arama indekslerimiz, forum yapısının komple forum.maxicep.com alt alan adına taşınmasından dolayı yer değiştirme sürecinde. O yüzden su an icin bazi indeksler görünmeyebilir veya görünenlerin sıralamalarında degisiklikler gözlemlenebilir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Baydırman

Üst Alt