Faturalı Dergilik Kotası Normal İnternet Olarak Nasıl Kullanılır

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Dergilik Kotası Normal İnternet Olarak Nasıl Kullanılır
Turkcell Platinum tarifesi kullanıyorum. Normal olarak 10 gb kota var bunun yanında 5 gb dergilik için 5 gb Turkcell TV için. Örneğin bu dergilik için olan 5 GB kotayı normal internet paketi olarak kullanmanın yolu varmıdır ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öyle birşey paket şartlarında varsa değişim ki olduğunu asla zannetmiyorum o yüzden yolu yoktur.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Öyle birşey paket şartlarında varsa değişim ki olduğunu asla zannetmiyorum o yüzden yolu yoktur.
Normal yollardan yoktur zaten ama dergilik uygulamasını kullanarak böyle birşey yapılabilir bence.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mümkün değil bence bakalım diğer üyelerimiz de ne diyecekler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi Şekilde Bi Yerden Açık Bulunabilirse Olabilir Aslında

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Yani İnternete sanki dergilik uygulaması üzerinden bağlanıyormuş gibi gösterilebilirse olur diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
mersimersi33

mersimersi33

Üye
Bu konuda rootlu cihaz ile turkcell bip in ve digerler uygulamaların kullandığı ip ile dnsyi telefona çakmak yada internet browser e clicleme yapmakla mümkün ben 30 GB bip kotosıyla rahatım mutluyum :)

çaminci

çaminci

Üye
Bu konuda rootlu cihaz ile turkcell bip in ve digerler uygulamaların kullandığı ip ile dnsyi telefona çakmak yada internet browser e clicleme yapmakla mümkün ben 30 GB bip kotosıyla rahatım mutluyum
şimdi sallama zamanı

theskip34

Üye
Zamanında 0.facebooktan giriyormuş gibi gösterip her şeye bedava girilebiliyordu bununda mümkün olduğunu düşünüyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uğraşmaya değmez yakalanırsan cezası da ağır olur. Farkedilir zaten.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
supragt

supragt

Üye
Ne cezası olacak firmanın suçu firma açık kapı bırakmış. Senin ne suçun olacak ki. Firma açık kapı bırakmasaymış.

Açığı bulup dergilik kotasını normal internet gibi kullanmak hacke girer ve suçtur. Senin dediğine göre evinin kapısı açık bırak hırsız girsin eşyaları çalsın suç değil öyle mi ? Bu tür yasal olmayan şeylerin paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Açığı bulup dergilik kotasını normal internet gibi kullanmak hacke girer ve suçtur. Senin dediğine göre evinin kapısı açık bırak hırsız girsin eşyaları çalsın suç değil öyle mi ? Bu tür yasal olmayan şeylerin paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Benim düşüncem şöyle idi. Mesela paranızı otobüsün koltuğunda bıraktınız. Çalınması durumunda da siz suçlu olursunuz.

Üst Alt