Nokia 3310 1D snake arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 3310 1D snake arıyorum
İnternet'te aradım bulamadım. Nokia 3310 aynısı yılan oyunu arıyorum bulamadım. Bunu samsung adnorid'e yükleme isterim. google play baktım değişik tarzı yılan oyunları var sevmedim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hiçbiri tuşlu telefondaki tadı vermez . 50 liraya kıy . Al yeşil ekranlı telefon

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbiri tuşlu telefondaki tadı vermez . 50 liraya kıy . Al yeşil ekranlı telefon
Sizin gibi düşündüm. 2.inci el telefon olayı aklıma yatmadı. Şarj tutmaz, batarya bulunmaz, Tuşları bozuk verir. Az iş yerinde mola verdiğimde biraz oyun oynayayım dedim şirkette

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sizin gibi düşündüm. 2.inci el telefon olayı aklıma yatmadı. Şarj tutmaz, batarya bulunmaz, Tuşları bozuk verir. Az iş yerinde mola verdiğimde biraz oyun oynayayım dedim şirkette
Letgo da bir sürü ikinci el var. Cok yanlış düşünüyorsun. Almadan önce iyice bakarsın kontrol edersin. Ben çok ikinci el telefon aldım. Hepsini de kontrol edip öyle parasını verdim. Sen letgoya ya da sahibinden de bak mutlaka temiz 3310 bulursun.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Maxpoint bl-4c batarya uyumlu telefon alacaksın tamam

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Letgo da bir sürü ikinci el var. Cok yanlış düşünüyorsun. Almadan önce iyice bakarsın kontrol edersin. Ben çok ikinci el telefon aldım. Hepsini de kontrol edip öyle parasını verdim. Sen letgoya ya da sahibinden de bak mutlaka temiz 3310 bulursun.
araştıracağım teşekkürler

PALA.

PALA.

Üye
Sadece oyun için kullanmayı düşünüyorsanız; 3310 hatsız çalışmıyor diye hatırlıyorum.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Evet eski telefonların hiçbiri hat takmadan çalışmıyor. Yani alacaksan 3310'u elinde bir tane de hat olması gerekiyor.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet eski telefonların hiçbiri hat takmadan çalışmıyor. Yani alacaksan 3310'u elinde bir tane de hat olması gerekiyor.
Simkartsuz çalışmıyor arkadaşlar . Eskiden kalma kullanılmayan simkartı takıp çalıştarabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: PALA.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kullanılmayan sim kartla calisacagini zannetmiyorum. Şebeke olması lazim.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şebeke gelmeden çalışmaz diye biliyorum ben. Çünkü bende de vardı şebeke yokken çalışmıyordu telefon.
Şöyle ortak bir noktaya varalım o zaman bazı modeller şebekesiz simkart takılı çalışabilirken , bazı modeller illaki şebekeli simkart istiyor . Bunu da öğrenmiş oldum .

Bazı modellerde ise simkartsız açılsın mı uyarısı mevcut .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yeni telefonlarda sim kart zorunluluğunu kaldırmıştı Nokia. Bende N8 var sim kartsiz kullanıyorum şu anda. Zaten N8 de benim sim kartla işim olmaz. Benim bildigim çok eski telefonlarda sim kart calismadan telefonu kullanamıyordun. Neyse arkadaş 3310 alırsa test eder cevabini yazar.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Telefon modelin markası ne arkadaşım? Bende yılan oyunu var ama Galaxy Ace'de oynamıştım.

PALA.

PALA.

Üye
Uzunca bir zaman 6130 ve 3310 kullandım.
Sim kartsız çalışmaz ama operatörün bloke ettiği (aramaya kapalı, şebekeye bağlanamayan) kart takılırsa çalışıyor. Yurt dışından kullanılan bir simkart vardı adını tam hatırlamadığım yabancı bir operatörün kartı Türkiyede çalışamadığı için kullanılamıyordu ve bir süre sonra tamamen bloke oldu ( bloke derken sim kodu felan değil kullanıma kapandı ) Ben o kartı takıp arama yapmak dışında kullanabiliyordum.

Şöyle birşey var hattın şebekeye kapatılma işini operatör yapar sim kartın kendisinde böyle bir özellik yok.
Gittik kimsenin olmadığı dağın başına operatör yok diye telefon da mı açılmayacak :hmmm Bilemiyorum öyle bir özelliği olan cihaza hiç denk gelmedim. Bunlar konu dışına kaçıyor. Pin kodu yada arıza sorunu olmayan herhangi bir kart 3310 da çalışır.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Bu iki oyunu dene bakalım.

• Beğen

Üst Alt