Android 10 Yayınlandı! OTA ve Fabrika Dosyalarını İndirin!

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Android 10 Yayınlandı! OTA ve Fabrika Dosyalarını İndirin!
Google'ın merakla beklenen son işletim sistemi Android 10 final sürümü resmi olarak yayınlandı. Google, Android 10 için özel bir siteyi ve tanıtım videosunu yayınladı. Aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Android 10 ilk olarak Google Pixel cihazlar için yayınlandı. Android 10 işletim sistemini Pixel cihazlar için OTA üzerinden güncelleyebilirsiniz. İsteğinize göre OTA güncelleme ve fabrika dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, rear2011, MaxipmaN ve 4 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
S8'e gelmez ama gelirse yüklerim.
en iyi ihtimalle bile 2020 den önce gelmez bizlere

Ozan

Ozan

Admin
iOS ile 2-3 sürüm sonra neredeyse direkt birleşecekler, birçok şey birbirinin aynısı oldu yenilikler bile. :pokey:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
z.turk30

z.turk30

Üye
Note 8'e bile gelmez..

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Note 8 ile S8 Android 10 güncellemesi almayacaklarsa neden insanlar dünya kadar para verip alıyorlar o zaman? Samsung güncelleme politikası konusunda kesinlikle dünyanın en kötü şirketi. Adamlar İphone 5S'e bile hala güncelleme verirken, Samsung yerinde sayıyor. Samsung'u bırakma sebeplerimden bir tanesi de bu güncelleme sıkıntıları idi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Apple da ürün sayısı az.
Samsung, şuana kadar çıkmış iPhone sayısı kadar telefonu her yıl piyasaya sürüyor.

O kadar telefona hiç bir firma uzun süreli güncelleme veremez.

• Beğen
Tepkiler: supragt
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Amiral gemisi cihazlara en az üç sistem yükseltmesi verilmesi gerekiyor. Bu tamamen sirket politikaları ile alakalı bir durum. Apple in telefonunun az olması ile alakası yok. Ben bir haber paylasmistim telefon üreticileri bircok güncellemeyi kasıtlı olarak yayinlamiyorlar diye. Bilinçli olarak yapılan birşey bu. Apple de eski telefonlarının pillerini bitiren güncelleme yayinlamadi mi? Kapitalist sistem böyle işliyor maalesef.

MaxipmaN

Üye
Son güncellemede sapıtıyor zaten, ben note2 ye son ufak paketleri kursam işi bitmişti. Tarayıcı vb. uygulama desteği bile tam gaz devam ediyor. :p

• Beğen
Tepkiler: z.turk30
z.turk30

z.turk30

Üye
Lineage için exynos olan model gerekiyordur,ben snapdragonun gücünden devam ediyorum

Üst Alt