Symbian Vive(Mağaza) v8.00(2) Türkçe by Celilcemre

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
Yüklerken telefondaki mevcut mağazayı kaldırmak gerekiyor mu telefonun ağ bağlantısı sorunsuz,yüklemeyi de sorunsuz yaptım,uygulama açılıyor fakat üstten hangi kategori seçersem seçeyim ekran dönüyor sonra hiçbirşey gelmiyor ,emeğiniz ve cevabınız için teşekkürler,
Eski mağazayı kaldırmaya gerek yok. Uygulamayı kaldırıp yeniden kurabilirsin. Ben hafıza kartına kurdum. C6-01

prof248

Üye
Merhaba desteğiniz için teşekkürler öncelikle rica etsem sizin telefonunuzda çalışan kararlı sürümün yükleme dosyası varsa link atmanız mümkün müdür teşekkürler tekrar,

Cadillac34

Üye
Telefon modelin nedir? Hangi kararlı sürüm? Mağaza sürümü mü?

prof248

Üye
Telefonum N8 refresh belle Symbian Vive uygulamasının telefonunuzda çalışan yükleme dosyası varsa eğer,teşekkürler,

Cadillac34

Üye
Telefonum N8 refresh belle Symbian Vive uygulamasının telefonunuzda çalışan yükleme dosyası varsa eğer,teşekkürler,
İlk mesajda hangi sürüm ekliyse onu yükledim. Ben ilk defa kurdum bu uygulamayı. Telefonumda resmi mağaza dahil üç uygulama mağazası var.

• Beğen
Tepkiler: prof248

prof248

Üye
ilgi,yardım ve destekleriniz için çok çok teşekkürler maxicep farkı budur,

prof248

Üye
uygulamayı tekrar kurdum kaldırıp ilk kurduğumda bir kaç uygulama geldi ekrana çıkıp tekrar girdiğimde boş sayfa geliyor uygulamalar gözükmüyor geç geliyor sanırım,

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı tekrar kurdum kaldırıp ilk kurduğumda bir kaç uygulama geldi ekrana çıkıp tekrar girdiğimde boş sayfa geliyor uygulamalar gözükmüyor geç geliyor sanırım,
Bende hiç sorun karşılaşmadık 3 telefonda denedim .

• Beğen

prof248

Üye
uygulama desteği için çok teşekkür ederim hepinize uygulama çok güzel,symbianda bu tür gelişmelerin olması symbiandan vazgeçemeyen bizler için heyecan verici,

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
uygulama desteği için çok teşekkür ederim hepinize uygulama çok güzel,symbianda bu tür gelişmelerin olması symbiandan vazgeçemeyen bizler için heyecan verici,
Rica ederim

• Beğen

Cadillac34

Üye
Telefonundaki bazı uygulamalar bu uygulama ile çakışabilir ya da Ram hafızası dolu olabilir. Veya telefonun yazılım sorunu olabilir.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Bende sorun oldu ve çözümü şu şekilde buldum.
Uygulamayı açıyoruz.
1.Hemen sağ altta ayarlar simgesi mevcut ve oraya giriyoruz.
2. Açılan sayfada sağ alt köşede İ harfli bir simge mevcut ona tıklıyoruz.
3. Hemen en altta indirme simgesi var. Ona tıklayıp açılan sayfadan download diyoruz. Tarayıcı açılıyor ve inen uygulamayı yüklüyoruz.
Açtığımızda sorunsuz çalışıyor.
Buradakinin aynısı olabilir veya yeni versiyon çıkmıştır ondan yapabilir. Bende nedense böyle çözüldü. Sorunsuz kullanıyorum.

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
.Merhaba öncelikle konuda göstermiş olduğunuz anlayış ve çözümcü yaklaşımınız için teşekkür etmek istiyorum,sorunumu çözdüm,paylaştığınız diğer uygulamada da açtığımda aynı sorunu yaşamıştım uygulama yükleniyor fakat yine boş ekran açılıp uygulamalar görünmüyordu,tarayıcıman symbianville sayfasına farklı sürüm uygulamaya girmeye çalıştığımda hattımda bulunan güvenli aile internet profili nedeniyle sayfaya giremediğimi farkettim uygulama veri tabanınınd da bu site üzerinden çalışabileceği varsayımıyla Güvenli Aile İnternet profilimi iptal ettim ve sonuç her iki uygulama da süper ve sorunsuz çalışmakta ve bütün uygulamaları listelemekte çözümü konuya yazacaktım fakat konuda emeğiniz olduğundan ve konuya güveni artıracağından sizin yazmanızın daha sağlıklı olabileceği düşüncesiyle size yazdım,küçük ve kritik bir ayrıntı ama umarım diğer benim gibi sorun yaşayanlara faydalı olur yardım ve destekleriniz için tekrar teşekkürler,
Sorunu güvenli aile interneti profiline üye olduğu içinmiş güvenli aile internetini iptal etmiş ve sorunu çözmüştür....

prof248

Üye
Arkadaşlar mağazada bulunan eight windows isimli uygulamayı kurdum uygulama kurulurken otomatik olarak telefondaki temel uygulamaların(haritalar,microsoft office uygulamaları,car mode gibi) dilini ingilizceye çevirdi uygulamayı kaldırdım fakat uygulamalar ingilizce olarak kaldı ve Türkçeye değiştiremiyorum telefonun dil ayarlarından da değişiklik yaptım fakat ingilizce olarak kalıyor,bu konuda bir çözüm önerisi olan var mıdır?

aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
Sertifka hatasi veriyo lutfen cikis tarih ayarlarini yazin lutfen

aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
Arkadaşlar programı çalıştırdıkda menu açılmıyor indirliyor nedem açılmıyor )?

Üst Alt