APK toplama yaptıktan sonra açılamıyor sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
APK toplama yaptıktan sonra açılamıyor sorunu
Arkadaşlar son zamanlarda bazı android uygulamalarda çeviri yapım imzaladıktan sonra yüklesemde açılmıyor . Bizim bilmediğimiz dosalama metodunu kullanır oldular öyleki dosyayı düzenlemek için açıyorum hiçbir işlem yapmadan imzalayıp kuruyorum uygulama açılmıyor hata veriyor yada hiç açılmıyor bu kapsamda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Not: şu an piyasada kullandığımız düzenleme araçları kullanılmıştır.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende aralıklarla karşılaşıyorum eski uygulamlarda da olabilen bir durum. Bazen apk ayrıştırma aracı dosyaları çıkartırken bir veya daha fazla dosyanın adını değiştiriyor yada eksik çıkartıyor mesela uygulama ikonu veya gereksinimi olan bir dosyayı çıkartmıyor ve toplama yaptığım zaman hatasız toplanıyor ama yükledikten sonra açılmıyor. Bazen olabiliyor çıkartılan dosya korumalı da olabiliyor o zaman onu geri topladığınız imzaladığınız da açılmayabiliyor o durumda farklı imzalama dosyaları kullanmak gerekiyor. Kısaca bu şekilde. :)

cepadresim

cepadresim

Üye
    Konu Sahibi
Bende aralıklarla karşılaşıyorum eski uygulamlarda da olabilen bir durum. Bazen apk ayrıştırma aracı dosyaları çıkartırken bir veya daha fazla dosyanın adını değiştiriyor yada eksik çıkartıyor mesela uygulama ikonu veya gereksinimi olan bir dosyayı çıkartmıyor ve toplama yaptığım zaman hatasız toplanıyor ama yükledikten sonra açılmıyor. Bazen olabiliyor çıkartılan dosya korumalı da olabiliyor o zaman onu geri topladığınız imzaladığınız da açılmayabiliyor o durumda farklı imzalama dosyaları kullanmak gerekiyor. Kısaca bu şekilde. :)
Korumalı olduğunu düşünmüştüm haklısın nasıl bir imza yöntemi kullanabilirim? Ekseriyetle MT Manager ile imzalıyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Korumalı olduğunu düşünmüştüm haklısın nasıl bir imza yöntemi kullanabilirim? Ekseriyetle MT Manager ile imzalıyorum
Apk editor ile denenebilir hem telefon için olanından hemde bilgisayar için olanından.

Üst Alt