FMWhatsApp v8.35

Sponsorlu Bağlantılar

pacitom

Üye
bataryayi hizli tuketmeye basladi.

hasannha

Üye
Kişilerin isimleri gözükmüyor, sadece numara gözüküyor, çevrim içi bildirimide gelmiyor

ezioTD

ezioTD

Üye
Merhabalar. Bu sürümde Ban riski nedir? Ayrıca Google hesabına yedekleme ve hesaptan yedek alma çalışıyor mu?

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Kişilerin isimleri gözükmüyor, sadece numara gözüküyor, çevrim içi bildirimide gelmiyor
Ayarlar'dan kişiler izni vermen gerekiyor.
Merhabalar. Bu sürümde Ban riski nedir? Ayrıca Google hesabına yedekleme ve hesaptan yedek alma çalışıyor mu?
Genel olarak YoWhatsApp'tan ban yiyen görmedim. Yakın bi zamanda güncelleme gelecek zaten kullanmanda bi sakınca yok. Modlu WhatsApp uygulamaların hiç birinde Google Drive yedeklemesi çalışmaz. Onun yerine yerel yedekleme yapman gerekiyor.

karakurt1969

karakurt1969

Üye
Gb de durumda video uzun ekleye biliyorduk bunda bu özelik 30 sn tek ekliyor bunun ayarı varmı yoksa bunda bu özelik yokmu

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: karakurt1969
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Gb de durumda video uzun ekleye biliyorduk bunda bu özelik 30 sn tek ekliyor bunun ayarı varmı yoksa bunda bu özelik yokmu

Durum bölümüne girince orada çıkan kesme(makas) işareti basıp videoyu seçince dksına göre 30 sn parçalı olarak böler ve paylaşırsın

karakurt1969

karakurt1969

Üye
Durum bölümüne girince orada çıkan kesme(makas) işareti basıp videoyu seçince dksına göre 30 sn parçalı olarak böler ve paylaşırsın
Ben kesmeden paylaşmak istiyorum önce den direk paylaşıyordu şimdi 30 sn hep keserek paylaşıyor

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Ben kesmeden paylaşmak istiyorum önce den direk paylaşıyordu şimdi 30 sn hep keserek paylaşıyor

Kesmeden paylaşmak sadece gb'de vardı evet ama sadece gb kullanıcıları(onlarda bittiğine göre) görebiliyordu 1 dk durum attığını diğeri sadece 30 snye.

O yüzden şu an böyle bir durum mümkün değil..

İyi Forumlar..

• Beğen
Tepkiler: karakurt1969
ezioTD

ezioTD

Üye
Kişiye özel çevrimiçi bildirimi var mı acaba? Yani sadece seçtiğimiz kişiler çevrimiçi olunca bildirim gelecek şekilde?

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Kişiye özel çevrimiçi bildirimi var mı acaba? Yani sadece seçtiğimiz kişiler çevrimiçi olunca bildirim gelecek şekilde?

Yoayarlarından 2.3.6 numaralı modu aktif et
Sonra istediğin kişinin mesaj bölümüne gir üstten ismine tıkla "Çevrimiçi bildirimini aç" yap.

Kişiye özel bildirim olur..

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: ezioTD ve IntanSuR
Mamicuk

Mamicuk

Üye
Hepimize geçmiş olsun yeni çıkan v8 güncellemesi korumalı olduğu için düzenlenemiyor..

Eğer ki bir çözüm bulunursa @IntanSuR tarafından çevirilip düzenlenecektir

İyi forumlar

• Şaşırdım
Tepkiler: musleysa
karakurt1969

karakurt1969

Üye
V8 güncelleme yapmayalım bekleyelim mi güncelleme ekranı geldi

• Beğen
Mamicuk

Mamicuk

Üye
V8 güncelleme yapmayalım bekleyelim mi güncelleme ekranı geldi

1 kaç gün sonra süresi dolacaktır. Sizde geçmek isterseniz şu adımları izleyin çünkü imza değiştirildi..

1.YWA Ayarlarından 5.0.6 olması lazım bölümüne girip yedek alın(Çöksede takılmayın yedek alınmış olacaktır)
2.7.99'u telefonunuzdan kaldırın ve sonra istediğiniz v8 paketini yükleyin.
3.Uygulama ayarlarından Tüm izinleri açın ve sonra uygulamaya girip Kabul ve Devam Et Üzerindeki RESTORE ifadesine basın.

4. Keyfini Çıkarın..:nargile:

@IntanSuR kardeşim bu mesajımı konu açıklamana eklersen sevinirim..

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: karakurt1969, kolombo28, MAERKEK ve 1 kişi daha
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
8 surümünde türkçe dil yokmu

• Düşünceli
musleysa

musleysa

Üye
aero yine yapmış yapacağını

• Cool
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
@IntanSuR v8 link atabilirmisiniz?

Da®kness

Da®kness

Üye
Bilgisizliğimi bağışlayın. Resmi uygulamadan farkı nedir bu uygulamanın? Neden bunu kullanmalıyız ?

• Beğen
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Son Sürüme Güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Sussqun67

Üst Alt