Nokia C6-01 Tarayıcı Web Sitesine Bağlanılamıyor Hatası YARDIM!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 Tarayıcı Web Sitesine Bağlanılamıyor Hatası YARDIM!
Arkadaşlar Nokia C6-01 telefonum var
hackli.
Ama web tarayıcıda bazı siteleri açınca
internetim olsa bile bu hatayı alıyorum; Tarayıcı websitesine bağlanamıyor: Websitesi kaldırlmış, ismi değiştirilmiş ya da
geçici olarak kullanılamıyor olabilir.
Web adresinin doğru yazıldığını kontrol edin.
Tarayıcı hiçbirşey yüklemezse bağlantı
ayarlarınızı kontrol edin. Bunu nasıl ortadan kaldıracağız? Şimdiden teşekkürler.

PALA.

PALA.

Üye
Opera mini next dışındakiler sıkıntı çıkartır. Bende c6-01 kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bendede opera mini next var ama sayfayı eksik yüklüyor.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve Silinen Üye 2620825
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sitedeki Web Yazılımından Sanırım.Yani Tarayici Eski Olduğu İçin Desteklemiyor Alternatif Tarayici Denemeye Çalış

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve Silinen Üye 2620825
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar galiba bunun çözümü yok.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben artık c6-01 kullanan o kadar yoktur cevap gelmez sanıyordum.
Sitedeki Web Yazılımından Sanırım.Yani Tarayici Eski Olduğu İçin Desteklemiyor Alternatif Tarayici Denemeye Çalış
Öyle oluyor malesef özellkle flash vb. içerik oynatamadığından açılmaz çoğu öge.

Uc ve opera mini dısında önerebileceğiniz bir tarayıcı?
Birde nokia c6-01 s60v3 mü v5mi?

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben artık c6-01 kullanan o kadar yoktur cevap gelmez sanıyordum.

Yani Son Çare Ayarlarına Bak Sertifikasından Diğer Ayarlarna kAdar Belki Gider Ama Zor Yani.Bugun 1020 İle Bile Çoğu Sitede Sorun Yaşıyorum İnan Girmese Daha İyi :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefonun işletim sisteminin ne oldugunu gerçekten bilmiyor olamazsın. Bende de N8 var ve hem Opera Mobile hem de uc browser kullaniyorum. Çoğu siteye de girebiliyorum. YouTube videolarını da kendi tarayicisindan izliyorum. C6 symbian 3 tabanlı bir telefondur.

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefonun işletim sisteminin ne oldugunu gerçekten bilmiyor olamazsın. Bende de N8 var ve hem Opera Mobile hem de uc browser kullaniyorum. Çoğu siteye de girebiliyorum. YouTube videolarını da kendi tarayicisindan izliyorum. C6 symbian 3 tabanlı bir telefondur.

Ben s60v5 uygulamalarını bile yüklüyodu o yüzden sordum. Cevabın için teşekkürler.
:)
Yani Son Çare Ayarlarına Bak Sertifikasından Diğer Ayarlarna kAdar Belki Gider Ama Zor Yani.Bugun 1020 İle Bile Çoğu Sitede Sorun Yaşıyorum İnan Girmese Daha İyi :D

Baktım ama bulamadım, teşekkürler. Zaten webi bazı şeyleri opera mini indirmiyor ondan indiriyordum. Dediğin gibi boşver :D zaten kasıyordu. ;)
Teliniz hackli değilse diğerleri sertifika hatası veriyor bu çalışıyor :)

Symbian Telefonlar İçin ÇALIŞAN HACK YÖNTEMİ!!!

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap

Symbian 3 hatta Symbian Belle yüklüyse Symbian 4 tür.
S60 V5 Symbian 1 dir

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
v5 5. Sürüm Symbian OS tur. Symbian 3 tamamen ayrı olarak Nokia tarafından dokunmatik ekranlı telefonlarına özel olarak hazırlanmış bir surumdur. s60v5 ile Symbian 3 un alakası bile yoktur. Şu anda senin cihazdaki işletim sisteminin sürümü Symbian 3 tür. Belle refresh ise guncellemedir; bu güncelleme telefondaki işletim sistemini bir üst seviyeye taşımıyor. Sistem aynı Symbian 3 tür.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Symbian s60v5 Symbian 1 diyen arkadaş Symbian OS u bilmiyor demek ki. v5 5. Sürüm Symbian OS tur. Symbian 1 diye birşey yok. Symbian 3 tamamen ayrı olarak Nokia tarafından dokunmatik ekranlı telefonlarına özel olarak hazırlanmış bir surumdur. s60v5 ile Symbian 3 un alakası bile yoktur.
Symbian'ı iyi araştır gel.Her yerde Symbian S60 V5 Symbian 1 olarak geçiyor.
Symbian 2 sadece Japonyada kullanıldı.
Symbian 3 ise bildiğimiz gibi 2010 da Nokia tarafından c6-01,N8 gibi cihazlarda kullanıldı.
Yarım yamalak bilgilerle burda eleştiri yapıyorsun.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Symbian'ı iyi araştır gel.Her yerde Symbian S60 V5 Symbian 1 olarak geçiyor.
Symbian 2 sadece Japonyada kullanıldı.
Symbian 3 ise bildiğimiz gibi 2010 da Nokia tarafından c6-01,N8 gibi cihazlarda kullanıldı.
Yarım yamalak bilgilerle burda eleştiri yapıyorsun.
Senin yaşından daha fazla Symbian Os kullandım bundan emin olabilirsin. Öncelikle sözlerine dikkat et. 5800'da kullanılan Symbian s60v5 5. nesil Symbian OS'tur. Symbian 1 ve sonra çıkan işletim sistemlerinin s60 serisi ile alakası yoktur. Senden daha çok bilgim olduğu için Symbian Os konusunda o yüzden daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum. Ayrıca benimki eleştiri değil, tamamen bilgi paylaşımı. En ufak birşeyde dahi hemen böyle sinirleniyorsun. Önce özür dilemeni, ardından da Symbian s60 serisi ile Symbian 1,2,3'ün farkını iyice araştırmanı tavsiye ederim sana. Hatta sana link vereyim bakarsın.
İki tane link bırakıyorum iyice bak, ondan sonra tekrar yazarsın.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Senin yaşından daha fazla Symbian Os kullandım bundan emin olabilirsin. Öncelikle sözlerine dikkat et. 5800'da kullanılan Symbian s60v5 5. nesil Symbian OS'tur. Symbian 1 ve sonra çıkan işletim sistemlerinin s60 serisi ile alakası yoktur. Senden daha çok bilgim olduğu için Symbian Os konusunda o yüzden daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum. Ayrıca benimki eleştiri değil, tamamen bilgi paylaşımı. En ufak birşeyde dahi hemen böyle sinirleniyorsun. Önce özür dilemeni, ardından da Symbian s60 serisi ile Symbian 1,2,3'ün farkını iyice araştırmanı tavsiye ederim sana. Hatta sana link vereyim bakarsın.

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Birader ben 40 yaşındayım sen daha çocukken ben telefon kullanıyordum. Yok s60v5 Symbian 1 miste falan filan. Ben kimseyi korkutmak ya da tehdit etmek amaçlı birsey yazmadım yazmam da. Bana yarım yamalak cahil cahil konuşuyorsun diyen sensin. Mesele Symbian OS filan değil. Durduk yere bana cahil dedin. Ben sana bilgisizsin ya da cahilsin demedim. Konu farklı yerlere kaymadan kapansın artık.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Birader ben 40 yaşındayım sen daha çocukken ben telefon kullanıyordum. Yok s60v5 Symbian 1 miste falan filan. Ben kimseyi korkutmak ya da tehdit etmek amaçlı birsey yazmadım yazmam da. Bana yarım yamalak cahil cahil konuşuyorsun diyen sensin. Mesele Symbian OS filan değil. Durduk yere bana cahil dedin. Ben sana bilgisizsin ya da cahilsin demedim. Konu farklı yerlere kaymadan kapansın artık.
Tamam konuyu kapatalım dediklerim için kusra bakma.Ölümlü dünya şeytana uyup birbirimizi kırmaya gerek yok.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Symbian^3 ama s60v5 uygulamalarının da yüklenebildiğini biliyorum.

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
uzatmayalım arkadaşlar tam sayenzde öğrendim teşekkür ederim :D

Üst Alt