Huawei InFocus Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Huawei InFocus Ödüllü Fotoğraf Yarışması
Merhaba arkadaşlar,

Belki haberiniz vardır. Huawei (Polonya birimi öncülüğünde) Avrupa genelinde pek çok ülkeyi kapsayan bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışmaya Türkiye'den de katılınabiliyor. Oylama 2 gün sonra sona erecek. Yarışmada 6 kategori var.
Yarışmanın genel birincisine ve her kategoride ilk 3 sıralamasına girenlere çeşitli ödüller verilecek. Ayrıca oylamada en çok oyu alan fotoğraf da ödül alacak (En çok oyu alan yarışma birincisi olmayacak, birinciyi ve kategorilerdeki ilk üçe girenleri jüri belirleyecek)
6 kategoride en çok oyu alan 50'şer fotoğraf jüri önüne çıkacak.

Ben de Huawei P30 Pro telefonumla AI Color (Akıllı Renk) modunda çektiğim bir fotoğraf ile yarışmaya katıldım.
#Duygular kategorisinde ilk 50'ye girmek için uğraşıyorum.
Oylarınızla bana destek olursanız çok sevinirim. Her 24 saatte bir yeniden oy verilebiliyor.
Yarışmaya katıldığım fotoğrafa ulaşabilirsiniz.
Açılan sayfada alttaki Oy Ver butonuna basıp, karşınıza gelen Robot Değilim kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.
Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. :ok2::nazar:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oy Verdim Bendemi Katılsam :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Oy Verdim Bendemi Katılsam :hmmm

Eğer Huawei marka telefonunuz varsa katılabilirsiniz.
Yarışmaya yalnızca Huawei telefonla çekilmiş fotoğraflar katılabiliyor.
Ben de sizin fotoğrafınıza oy vermekten memnuniyet duyarım.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Reyimi kullandım :ehe Başarılar abi :good:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Reyimi kullandım :ehe Başarılar abi :good:

Teşekkür ederim, inşallah sayenizde ilgili kategoride ilk 50'ye girebilirim.

Şöyle bir katılanlara baktım, çeşitli mecralarda binlerce takipçisi olan ünlüler veya profesyonel fotoğrafçılar da var katılanlar arasında....
Ve 2-3 fotoğraflarına birden epey oy toplamışlar. Yani dünyanın en güzel fotoğrafını da çeksen, takipçi desteği olmayınca iş oldukça zor görünüyor.
Şöyle bir galeriyi inceledim. Gerçekten çok güzel, çok başarılı fotoğraflar var. Ama bakıyorsun hiç oyu yok ya da sadece bir kaç oyu var. Öte yandan çok basit çekilmiş fotoğraflar da var, ancak 300-500 oy hatta binlerce oy toplanmış.
Neyse hayırlısı bakalım. :)

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Teşekkür ederim, inşallah sayenizde ilgili kategoride ilk 50'ye girebilirim.

Şöyle bir katılanlara baktım, çeşitli mecralarda binlerce takipçisi olan ünlüler veya profesyonel fotoğrafçılar da var katılanlar arasında....
Ve 2-3 fotoğraflarına birden epey oy toplamışlar. Yani dünyanın en güzel fotoğrafını da çeksen, takipçi desteği olmayınca iş oldukça zor görünüyor.
Şöyle bir galeriyi inceledim. Gerçekten çok güzel, çok başarılı fotoğraflar var. Ama bakıyorsun hiç oyu yok ya da sadece bir kaç oyu var. Öte yandan çok basit çekilmiş fotoğraflar da var, ancak 300-500 oy hatta binlerce oy toplanmış.
Neyse hayırlısı bakalım. :)
İnşallah ilk 50'ye girersin abi. Güzel resimler heba olacak ya neyse. :)

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Birden fazla kişiye de oy verilebiliyormuş.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Zaman Kalsın :D

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Eğer maddi durum el veriyorsa ve yakın zamanda telefon değiştirmeyi düşünüyorsan, P30 Pro'yu öneririm.
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Kamera veya yapay zeka konusunda performansı gerçekten çok iyi.
Fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilerin elinde şahane eserler ortaya çıkabilir.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer maddi durum el veriyorsa ve yakın zamanda telefon değiştirmeyi düşünüyorsan, P30 Pro'yu öneririm.
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Kamera veya yapay zeka konusunda performansı gerçekten çok iyi.
Fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilerin elinde şahane eserler ortaya çıkabilir.
O Cihaza O Kadar Bütçe Ayıramam.Ayırmamda Aslında Mobil Fotoğrafçılıkta Belli Bir Yere Kadar.Normal Cihaz ALıp Üstüne Dslr Almak Daha Mantıklı
Kanka Ben Sevmiyorum Biliyosun.Az Kaldı Ama 1020yi Satıcam Vestelin Androidlerine Geçicem.Samsung Apple Bu Gavur Markalarına Para VermeK İstemiyorum Vestel Sözde Yerli Ona Gitsin Para Çok Bi Oyun Uygulama İlede İşim Yok Nasılsa.Kameradan Zaten Vazgeçmekte Mecburum Alternatif Cihaz Yok Yine 1020 yi Arayacağim Orası Kesin Yani

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Oylama bu gece bitiyor arkadaşlar.
Her 24 saatte bir tekrar oy verilebildiğinden, bugün tekrar oy verebilirseniz çok sevinirim :pc:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Oylama bu gece bitiyor arkadaşlar.
Her 24 saatte bir tekrar oy verilebildiğinden, bugün tekrar oy verebilirseniz çok sevinirim :pc:
Abi oy sayın kaç oldu ve yetecek mi :hmmm

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Abi oy sayın kaç oldu ve yetecek mi :hmmm

Son gün (muhtemelen manipülasyon yapılmasın diye) oy sayılarını gizlediler. Zaten şartlar kısmında da yazıyor 18 ağustos gece yarısından sonra 19 ağustos oylama bitimine kadar oylar gizlenir diye.

Dün akşam baktığımda oy sayısı 546 civarıydı.
Duygular kategorisinde 21500 civarı fotoğraf var. (yarışma geneli, yani kategorilerin toplamında ise 71500 civarıydı).
Ancak çoğu fotoğrafın oyu yok yada birkaç oyu var.
Ben duygular kategorisinde 500 küsür oyla ilk50'nin içindeydim son gördüğüm kadarıyla. Sıralama görülemediği için, üşenmedim 2-3 üç gün boyunca sayfa sayfa geçip o 21500 fotoğrafın tek tek oy sayısına baktım. Benim aldığım oydan fazla olan 30 civarı ancak vardı. Tabi son gün ne olur bilinmez.
Oylama bu akşam kapanacak ve yarın 9-10 günlük jüri incelemesi/oylaması başlayacak. (inşallah ilgili kategoride ilk50'ye girmişimdir de jüri önüne giderim).
Hayırlısı bakalım.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
İnşallah abi arkandayız :yuru

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
Ben de verdim oy. Önceden farketseydim fazla oy verirdim.

Ayrica muhtemelen bu iş icin program bile yazip oy attiran vardir. Vpn ile proxy ile degistir değiştir oy ver yapmistir millet muhtemelen.

Umarim siz kazanırsınız.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Baydırman

Üst Alt