iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

corus54

corus54

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: misili64

zemmer

zemmer

Üye
Xiaomi mipad 4 Plus 10.1 inç tablet de kurulur mu,teşekkürler.

Misafir - 77500

çok tşklr.
Öncelikle çok çok teşekkürler. 26 mart tarihli modifikasyonda speedcam dosyası güncellenmedi, değil mi? sadece haritayı güncellediğinizi belirtmişsiniz. Elimde 06.01.2019 tarihli speedcam dosyası var, onu eklemeyi düşünüyorum

Hypericum

Üye
çok tşklr.
Öncelikle çok çok teşekkürler. 26 mart tarihli modifikasyonda speedcam dosyası güncellenmedi, değil mi? sadece haritayı güncellediğinizi belirtmişsiniz. Elimde 06.01.2019 tarihli speedcam dosyası var, onu eklemeyi düşünüyorum
Misafir girişi yapmışım :ehe

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Benimle paylaş ustam ben eklerim istersen

all 2

Üye
Ellerine saglik ustam.
Ama kücük bir sorum olacakti.
Acaba Yeni avrupa haritalarini nereden bulabilirim?

mahmut_hoca

Üye
S7 edge ve Android 8.0 ile sorunsuz yüklendi ve sorunsuz çalıştı.
Emeğinize sağlık... Çok teşekkürler....

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine saglik ustam.
Ama kücük bir sorum olacakti.
Acaba Yeni avrupa haritalarini nereden bulabilirim?

ilk mesaja torrent linki ekledim
tüm dünya haritaları torrent olarak eklendi

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Merhaba arkadaşlar igo yu android telefonumda kullanıyorum. Gps açtığımda ok işaretinin etrafında takip eden noktayı nasıl kaybedebilirim bunun için bir kod vardı ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Misafir - 380659

mrb.öncelikle çalışma için teşekkürler.araç multimedya navimexe kurdum.sıkıntısız çalışıyor.tek sıkıntı ses çok zayıf çıkıyor.ayarlardan maximumda olmasına rağmen.sesi yükseltme şansımız var mı?

aozaslan66

Üye
mrb.öncelikle çalışma için teşekkürler.araç multimedya navimexe kurdum.sıkıntısız çalışıyor.tek sıkıntı ses çok zayıf çıkıyor.ayarlardan maximumda olmasına rağmen.sesi yükseltme şansımız var mı?
aynen ustam benim araçtada navimex multimedya var navigasyon sesi az çıkıyor sonda olmasına rağmen sesi açtığımda bu sefer diğer radyo müzik onlar aşırı ses yapıyor

Misafir - 345698

Teşekkürler

yinkocaman

Üye
03.2019 haritası mevcut mudur acaba?

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
Başarsoft harita güncellemesi yapmıyor . Sanırım android uygulamasından zarar ediyor. Araç navigasyonlarına güncelleme yapıyor.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Başarsoft harita güncellemesi yapmıyor . Sanırım android uygulamasından zarar ediyor. Araç navigasyonlarına güncelleme yapıyor.

2 yazılımda aynı haritayı kullanıyor.
güncelleme yapmıyorsa gerek olmadığı içindir diye düşünüyorum.

harita dosyaları gayet yeterli şu an

semmy35

Üye
selamlar 2018-10 olanı kullanıyorum izmirde genel olarak başarılı fakat 2019 da hiç ses gelmedi sebebi nedir. şimdiden emeklerinize teşekkürler

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
2 yazılımda aynı haritayı kullanıyor.
güncelleme yapmıyorsa gerek olmadığı içindir diye düşünüyorum.

harita dosyaları gayet yeterli şu an
Neye göre yeterli mesela? Ben Karadeniz'e gittim bu yıl. Yeni Boztepe tüneli ve yolu yok. Sygic'te var. İstanbul ve Kocaeli'de bir çok yol yanlış. Speedcam dosyaları güncel değil.

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Neye göre yeterli mesela? Ben Karadeniz'e gittim bu yıl. Yeni Boztepe tüneli ve yolu yok. Sygic'te var. İstanbul ve Kocaeli'de bir çok yol yanlış. Speedcam dosyaları güncel değil.
Ustam dediğin gibiyse yeterli değilmiş özür dilerim 🙂

• Beğen
Tepkiler: sagopakajmer61

Üst Alt