Arkadaşlar format attım fotoğraflar gitti nasıl geri getiricem Yardım Acil

Sponsorlu Bağlantılar

levo2020

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar format attım fotoğraflar gitti nasıl geri getiricem Yardım Acil
Arkadaşlar dün ben yanlışıkla s3 telefonuma format attım 700e yakın fotoğraf vardı birde ben bunları yedeklememiştim hepsi gitti acil yardım edin recuva fln dersenizde anlatında anlayamadım recuvayı -Birkaç yerde gördüm formattan sonra fotoğraflarını geri getirebilmişler

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Arkadaşlar dün ben yanlışıkla s3 telefonuma format attım 700e yakın fotoğraf vardı birde ben bunları yedeklememiştim hepsi gitti acil yardım edin recuva fln dersenizde anlatında anlayamadım recuvayı -Birkaç yerde gördüm formattan sonra fotoğraflarını geri getirebilmişler

Telefonda mıydı yoksa hafıza kartında mı?

levo2020

Üye
    Konu Sahibi
telefonda

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
şimdi snn için baktım da bunu gördüm dene istersen

levo2020

Üye
    Konu Sahibi
sağolda maalesef o resimdeki gibi adamın dahili hafızayı görüyor fakat benimkini görmüyor o yüzden bunuda yapamadm :S

by-pegasus

Üye
system care miydi biseydi orda silinenleri kurtarma kiti vardi tam hatirlamiyorum ama bak :hmmm

levo2020

Üye
    Konu Sahibi
o elle silinen şeyleri kurtarır maalesef bu formatla gittiği için bulamaz diye tahmin ediyorum yinede bi denerim öneri için sağol

by-pegasus

Üye
ben bi tane program kullaniyodum fotograf gizleyici diye ona butun fotolari koyuyosun sonra gmail ile giris yapiyon sonra program ile resimler silinse bile kurtarabiliyosun simdi butun resimlerim o programda

Karanlık97

Karanlık97

Üye
o elle silinen şeyleri kurtarır maalesef bu formatla gittiği için bulamaz diye tahmin ediyorum yinede bi denerim öneri için sağol
Formatla silinen şeylerde kurtarılır ama sadece hızlı format atılmış olanlarda... Root atman gerekiyor yoksa dahili hafıza gözükmez.

mtc1996

mtc1996

Üye
kardeş ontrack full indir bundan kurtarabilirsin ....

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Hafıza kartında ise geri gelir

rootsuz olmaz.
Telefon da ise onu bilmiyorum

mtc1996

mtc1996

Üye
ontrack mailde silineni dahi getiriyor tavsiyem otrack ful sürüm

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

yunus emre101

Üye
Rootsuzmu

Misafir - 281356

Arkadaslar banada binel atin ya ben telefona format attim bu google fotograflar varya orda 210 tane albüm vardi özelim yani format atinca gitmis nasil geri alabilrim yardim edin lütfen samsung j5

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaslar banada binel atin ya ben telefona format attim bu google fotograflar varya orda 210 tane albüm vardi özelim yani format atinca gitmis nasil geri alabilrim yardim edin lütfen samsung j5
gmail yedekleme açıksa şayet resimleri gmail (bulut hizmetine) hesabına yedeklemiş olması lazım.
öbür türlü resimleri geri kurtarmak baya uğraştırır.

bu siteye birbakın belki işinize yarar.

Misafir - 584665

(Aybin.kilic )gmail yedekleme açıksa şayet resimleri gmail (bulut hizmetine) hesabına yedeklemiş olması lazım. Ne demek istedigini anlamadim birazdaha yardimci olurmusun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
(Aybin.kilic )gmail yedekleme açıksa şayet resimleri gmail (bulut hizmetine) hesabına yedeklemiş olması lazım. Ne demek istedigini anlamadim birazdaha yardimci olurmusun
telefondan yedekleme ayarları açıksa resimleri de gmail serverine yedekliyor demek istedim.
gamil de oturum açın ve şu adrese gidin