Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

mebater

mebater

Üye
c7 Olumsuz.

ametdurmaz

Üye
tüm adimlari yapmama ragmen sertifika hatasi diyor

yusufgiderim

Üye
Norton dosyasının süresi geçmiş sertifika hatası veriyor güncelleme yapılabilirmi

aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
arkadaşlar nerden bilicem hacklendi ?

aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
Link vere bilmirsiniz Unsigned
Orda neyi ise yazilcakmi ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Link vere bilmirsiniz Unsigned
Orda neyi ise yazilcakmi ?

Uygulamayı yükleyin açarsa hack tamamdır . @Mesut Aktaş yanlışım yok değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: aliyevmurad
aliyevmurad

aliyevmurad

Üye
MAERKEK
Sorunsuz Bir sekilde indirildi Hack Olunmusdurmu

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Karacaahmet1993
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Uygulamayı yükleyin açarsa hack tamamdır . @Mesut Aktaş yanlışım yok değil mi ?
Sitemizde de birçok uygulama vardı ama evet örnek doğrudur.
Yüklendiyse olmuş demektir.

• Beğen
Tepkiler: aliyevmurad

mustafa talha

Üye
1. Öncelikle NortonSymbianHackLDD.sis uygulamasını yükleyin.
2. Uygulamayı başlatın.
3. Sırasıyla Seçenekler - AntiVirus - Quarantine list deyin.
4. Seçenekler - Restore all deyin ve gelen "Do you really want to restore all entries from quarantine?" sorusuna Evet deyin.
5. Uygulamadan çıkın ve uygulama yöneticisinden Symantec Symbian Hack'i kaldırın.
6. RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx uygulamasını telefon hafızasına kurun.
7. Uygulamayı başlatın ve sırayla Open4All ve Installer Server'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Sonraki adıma geçmeden önce telefonunuzu kapatıp açın.
8. Son olarakta indirdiğiniz installservers_pack.zip dosyasından aşağıyı okuyarak telefonunuza uygun installserver.exe dosyasını eklentiden indirdiğiniz X-plore uygulaması yardımıyla c:\sys\bin konumuna atınız.

zip dosyasının içinden telefonunuza uygun installserver.exe dosyasını bulmak:
installserver91.zip dosyasının içindeki installserver.exe E60, E61i, E62, E65, E70, N71, N73, N75, N77, N80, N91, N91, N92 modelleri içindir.

installserver92.zip dosyasının içindeki installserver.exe E51, E90, N76, N81, N81 8GB, N82, N93, N93i, N95, N95-2, 6290, 5700, 6120, 6110, i520, i550, i400, i450, i560, G810, N78, N96, 6220 modelleri içindir.

installserver934.zip dosyasının içindeki installserver.exe Nokia 5320 XpressMusic, Nokia 5630 XpressMusic, Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 6210 Navigator, Nokia 6650 Fold, Nokia 6700 slide, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6720 classic, Nokia 6730 classic, Nokia 6760 slide, Nokia 6788, Nokia 6790 Surge, Nokia C5, Nokia C5 5MP, Nokia E5, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia E73 Mode, Nokia E75, Nokia N79, Nokia N85, Nokia N86 8MP, Nokia X5, X5-01, Samsung i7110, Samsung L870, Samsung i8510 INNOV8, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia X6, Nokia X6 8GB, Nokia X6 16GB, Nokia 5228, Nokia 5230, Nokia 5233, Nokia 5235 Comes With Music, Nokia 5250, Nokia N97, Nokia N97 Mini, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia C5-03, Nokia C5-06, Nokia C6, Sony Ericsson Vivaz pro, Sony Ericsson Satio (Idou), Sony Ericsson Vivaz, Samsung i8910 Omnia HD modelleri içindir.

installserver3250.zip dosyasının içindeki installserver.exe 3250 modeli içindir.
installserver5500.zip dosyasının içindeki installserver.exe 5500 modeli içindir.
installservere50.zip dosyasının içindeki installserver.exe E50 modeli içindir.
installservere61.zip dosyasının içindeki installserver.exe E61 modeli içindir. (eğer yukarıdaki 3250 modeli için olanda unsigned uygulama yükleyemiyorsanız bunu kullanınız)

installserverS3.zip dosyasının içindeki installserver.exe Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7, Nokia C7 Astound, Nokia X7, Nokia E6, Nokia Oro, Nokia T7, Nokia 702T, Nokia 500, Nokia 603, Nokia 700, Nokia 701 modelleri içindir.

NOT: Open4All yamasını yukarıda hep aktif yapmıştık. Ama bu sistem dosyalarını hep açık bırakır ve bu şekilde telefonunuzun sistem dosyaları güvenliksiz kalır. Bu yüzden yukarıdaki işlemler bittikten sonra RomPatcher+ uygulamasına girip Open4All'ın üstüne gelip Disable demenizi ve sadece sistem dosyalarında işiniz olduğunda aynı şekilde Enable demenizi öneririm.

X-plore ayarlarınız aşağıdaki gibi olmalıdır. Yoksa dosyayı gereken yere atamazsınız.

NOT: Deneyipte olumlu veya olumsuz sonuç alanların yorumlarını (telefon ve sürüm belirterek) bekliyorum.

Test Edilen Telefonlar: N8, E7, E6, C7, C6-01, 500, X6, N97, N97 mini, C5-03, 5530, 5800, 5228, 5230, 5250, 6220 classic, 6120 classic, E72, N78, N73, N95, Samsung i8910 Omnia HD, Samsung i8510 INNOV8
northonsymbianhack uygulaması kurulmuyor sertifika gatasi veriyor

mustafa talha

Üye
Allah razı olsun oldu

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Mesut Aktaş

mustafa talha

Üye
sys dosyası gözükmüyor?

veyselfaysal

Üye
Selamunaleykum,
Bizde Nokia E6 Anna var hack islemi yapmak icin hangi surumunu nereden indirirsek indirelim nortonu sertifika hatası verdiginden dolayı bir turlu kuramıyoruz, bizim gibi hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama bilen varsa bir el atarsa sevinirim...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Selamunaleykum,
Bizde Nokia E6 Anna var hack islemi yapmak icin hangi surumunu nereden indirirsek indirelim nortonu sertifika hatası verdiginden dolayı bir turlu kuramıyoruz, bizim gibi hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama bilen varsa bir el atarsa sevinirim...
Her konuya yazmanızın size faydası olmaz. Bu konudaki anlatımları denerseniz olur. Yıllarca aynı yöntemi kullandım her Nokia modelinde her hangi bir sorun olmadı.

veyselfaysal

Üye
Her konuya yazmanızın size faydası olmaz. Bu konudaki anlatımları denerseniz olur. Yıllarca aynı yöntemi kullandım her Nokia modelinde her hangi bir sorun olmadı.

Hocam belki ben bir seyi yanlıs yapıyorum ama aylarca ugrastım olmuyor yazılanlara pek cevap veren de olmadıgı icin (sizi tenzih ederim) belki gormemislerdir diye diger konulara da yazdım. Nereden hangi kaynaktan hangi surumu yuklersem yukleyeyim hangi yontemi kullanırsam kullanayım telefon "suresi gecmis sertifika" diyor. Nortonsymbianhack, nortonsymbianhackLLD, UMUNokiaHack vs. ne denediysem hangisini indirdiysem hep aynı..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam belki ben bir seyi yanlıs yapıyorum ama aylarca ugrastım olmuyor yazılanlara pek cevap veren de olmadıgı icin (sizi tenzih ederim) belki gormemislerdir diye diger konulara da yazdım. Nereden hangi kaynaktan hangi surumu yuklersem yukleyeyim hangi yontemi kullanırsam kullanayım telefon "suresi gecmis sertifika" diyor. Nortonsymbianhack, nortonsymbianhackLLD, UMUNokiaHack vs. ne denediysem hangisini indirdiysem hep aynı..
Bu yöntemi deneyin, konu tarihine uygun şekilde telefon tarihini geri alıp deneyin.

Üst Alt