13 Yaşındayım Ve.. ~Sadece Erkekler Buraya~ Bıyık-Sakal

Sponsorlu Bağlantılar

tempestshine

tempestshine

Üye
Hormonlarında sorun olabilir.Herkesin hormonları bir olmak zorunda değil.

841yasin841

Üye
bende bu işi bilmiyoken jilet vurdum çıkıo biraz kesiyorum kadınlar için varya tüy alma şeyi o çıkarmıyomuş onu dene bacak kılları içinde bende yaşıtlarımın içinde en çok bende çıkmış hiç dert etmiyorum erkek arkadaşlarının yanında rahat ol

night_jack

night_jack

Üye
Ne kadar çok alırsanız okadar çabukta uzar o yüzden olduğu gibi bırakın,orman olmadan önce.

Skysis

Üye
jiletle dokunma makinayla al

greenmile

greenmile

Üye
1 yıllık konuyu hortlatmanın anlamı ne yahu

ysn6789

Üye
arkadaş banada yardım edin abim 17 yaşında ben 13 abimin sakalları hayvan gibi ama bıyığı yok benim çıkdı baya var orman gibi kıskandığı için bıyıklarımın ortasını kesdi ama çok alamada orta kısmı gitti tekrar ne zaman düzelir. karizmam gitti tek karizmam buydu suratım komik oldu

ysn6789

Üye
arkadaşlar birazdaha almış sag tarıfı almış sol taraf duruyo herkes güldü bende zorunlu kesdim ne zaman eski haline gelir

Misafir - 181466

Ben de aynı durumdayım arkadaşlar. 14 yaşındayım ama aşırı kılım var ve sesim falan genişledi utanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Ben de aynı durumdayım arkadaşlar. 14 yaşındayım ama aşırı kılım var ve sesim falan genişledi utanıyorum.
Utanılacak bir durum yok, zamanla bir kaideye gelecektir, sıkıntı etme.
Kendinle gurur duymalısın. Erkeğin gıllısı merhametli olurmuş derler :)

• Beğen

Polattttttt

Üye
Reis simdi durumun nasil sakallar duzeldimi lutfen cevap ver

Misafir - 162713

yıl 17.06.2019 bıyıklarımı makasla aldım birazcık çıkmıştı 7.sınıfın 1. dönemin sonlarında ondan sonra bida aldım baya bi çıktı dedim dayanamam bida alıyom şuan çok var sakallar çoğalıyo yavaş yavaş sakallar 20 tane kıl bıyık aynı senin gibi çok utanıorum taktik verin napcam

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
yıl 17.06.2019 bıyıklarımı makasla aldım birazcık çıkmıştı 7.sınıfın 1. dönemin sonlarında ondan sonra bida aldım baya bi çıktı dedim dayanamam bida alıyom şuan çok var sakallar çoğalıyo yavaş yavaş sakallar 20 tane kıl bıyık aynı senin gibi çok utanıorum taktik verin napcam
Utanacak bir şey yok kardeşim.