Beko Lcd Tv Video Kaydını Pc'de Oynatmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yada 100 tl lik android mini pc al Çakmak kadar . Tv arkasına tak hdd lanetinden kurtul

halit49

Üye
    Konu Sahibi
video formatı nedir ?
Video formatı ts.
Aynen codek ile alakası hiç yok . Öyle olsa VLC nin elinden hiç bir video kurtulmaz. Hemen açar . Ama bozuk ve korumalı olanlar ayrı konu . Bu konu üzerinde beni bekle değerli insan çalışmalar üzerinde araştırma yapacağım .
Eyvallah kardeşim sağolasın :)
Şimdi şöyle
. Tv firmaları yasa gereği hem tv video formatı farklı hemde oynatıcı tv ye özgü gömülü yazılım .
Hiç bir oynatıcı içinde bu tv lerin kodekleri yok bu yüzden hasarlı yada bilinmeyen dosya olarak görüyor . Ve hdd bile şifre koyulur pc de açılmaz . Çözüm şu ama daha yok.
Tv yi root ederek içindeki video kodeki uzantısı ve oynatıcı yazılımı nasıl işleniyor hakkında bilgi edinip bunu anlayan biri linux yada Windows hangi sitem yapabilir ise . Kodekleri VLC benzeri programin pc deki C/ içindeki kodek bölümüne atması gerek .
Bazı samsung modelleri programları sayesinde oluyor . Ama işin kötü tarafı hdd ye otomatik şifreleme koyulur .
Sendeki durum neyse ona göre yol çiz . Öncelik ile hdd deki dosyaları kurtar
Chita_man kardeşim ben hdd ile kayıt yapmadım. Flash bellek ile yaptım. Bende şifreleme ile ilgili bi sıkıntı yok. Flash belleği de açabiliyorum. Dosyayı da görebiliyorum ama sadece oynatamıyorum. İlginç olan şu ki daha kimse çözümünü bulamamış :blink:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Video formatı ts.

Eyvallah kardeşim sağolasın :)

Chita_man kardeşim ben hdd ile kayıt yapmadım. Flash bellek ile yaptım. Bende şifreleme ile ilgili bi sıkıntı yok. Flash belleği de açabiliyorum. Dosyayı da görebiliyorum ama sadece oynatamıyorum. İlginç olan şu ki daha kimse çözümünü bulamamış :blink:
ts video açma diye aradınız değil mi :)

halit49

Üye
    Konu Sahibi
ts video açma diye aradınız değil mi :)
Mesut kardeş sen yukaridaki yorumları okumadan sormuşsun sanırım. Sorun dosyanın formatında değil. Video dosyasına adam bi türlü kilit koymuş ve videoyu izleyemiyorsun. Amacımız bu videonun kilidini kaldırmak

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:vur :ehe şifreli yayın malesef çözümü yok

Misafir - 415746

Çözüm hala yok sanırım

Üst Alt