Konu kapatılmasını istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapatılmasını istiyorum.
Konu kapatılsın en iyisi arkadaşlar kusura bakmayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bir kere pisliğe bulaşmak istiyorsan tek yakalayacaksın, bundan önce arkadaş çevren geniş olacak. Biriyle otururken başkasının gözünü bantlayamazsın gelir geçer bakar ama eğer birşey yapma zorunluluğu oluşursa o zaman takip edip tek yakalayacaksın sonrası da sana kalmış ister güzel konuş ister birşey yap. Kız arkadaşın da bunu bahane ederek ayrılabilir eğer bunu da yaparsa oturup ah neden gitti demek çok saçma olur kız mı bitti memlekette.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bir kere pisliğe bulaşmak istiyorsan tek yakalayacaksın, bundan önce arkadaş çevren geniş olacak. Biriyle otururken başkasının gözünü bantlayamazsın gelir geçer bakar ama eğer birşey yapma zorunluluğu oluşursa o zaman takip edip tek yakalayacaksın sonrası da sana kalmış ister güzel konuş ister birşey yap. Kız arkadaşın da bunu bahane ederek ayrılabilir eğer bunu da yaparsa oturup ah neden gitti demek çok saçma olur kız mı bitti memlekette.
Haklısın hocam zaten kızın öyle olduğunu sanmıyorum ama o an o duruma düşmek beni çok utandırdı resmen o kadar kişinin karsısınde kıza sığınmış gibi oldum şuan da aşırı bi bunalıma girdim

Son düzenleme:
  • Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt