Android İç Ses Kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Android İç Ses Kaydetme
Telefonumda İç Ses Kaydetmek İstiyorum Fakat Olmuyor. Birtane Bulmuştum Fakat Sesi Dışarı Vermiyor. İnternal Audio Plugin Galiba Magisk İstiyor Oysaki Bir Hatadan Dolayı Magisk Kurulmuyor. Ne Yapsam Ne Etsem Bulamadım. Yardım Ederseniz Sevinirim.
Cihaz Bilgilerim
Venus Z10 Android 8.1 Root, XPosed

Symbianist

Symbianist

Üye
Konudaki uygulamalarin ikisini de yukledikten sonra telefonun menüsünden dahili ses eklentisine girip etkinlestirip root yetkisi verdikten sonra cihazı yeniden başlatmanız istenir. Yeniden başladıktan sonra recme ye girip tercihler - ses tercihleri- ses kaynağından dahili sesi secebilirsiniz.
Bu sekilde de görünmedi mi?
Önceki telefonum htc 10 idi. Ona yuklemistim bu sekilde. Sizin konuyu görünce samsung note 4 e de yükleyip denedim simdi oldu.

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Konudaki uygulamalarin ikisini de yukledikten sonra telefonun menüsünden dahili ses eklentisine girip etkinlestirip root yetkisi verdikten sonra cihazı yeniden başlatmanız istenir. Yeniden başladıktan sonra recme ye girip tercihler - ses tercihleri- ses kaynağından dahili sesi secebilirsiniz.
Bu sekilde de görünmedi mi?
Önceki telefonum htc 10 idi. Ona yuklemistim bu sekilde. Sizin konuyu görünce samsung note 4 e de yükleyip denedim simdi oldu.
Telefon menüsünden derken? Plugini aktifleştidim reboot yaptım ama gelmedi.

Symbianist

Symbianist

Üye
İlginç . Acaba rootta mi sorun çıkıyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
İlginç . Acaba rootta mi sorun çıkıyor.

Supersu İzin Bildirimi Veriyor. Toast Olarak Gösteriyor Superuser Kullanıcısı Oldu İnternal Audio Plugin Felan Ama Olmuyor. Bi' Videoda Magisk İzni Alıyordu Uygulama Acaba Ondan Olabilir Mi?

Symbianist

Symbianist

Üye
Supersu İzin Bildirimi Veriyor. Toast Olarak Gösteriyor Superuser Kullanıcısı Oldu İnternal Audio Plugin Felan Ama Olmuyor. Bi' Videoda Magisk İzni Alıyordu Uygulama Acaba Ondan Olabilir Mi?

Doğrudur olabilir. Belli ki sorun root ile ilgili. Bende supersu var. Bir sorun çıkmadı .

Symbianist

Symbianist

Üye
Mutlaka vardır ama su anda bilmiyorum. Bulursam eğer buraya yazarım .bilen arkadaslar da varsa yazar.

• Beğen
Tepkiler: v30xy
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka vardır ama su anda bilmiyorum. Bulursam eğer buraya yazarım .bilen arkadaslar da varsa yazar.
Meğersem sorun rootda imiş. Root kaldırıp magisk yükledim düzeldi. Teşekkürler.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

Üst Alt