YouTube Vanced(TR) Base 16.16.38 (REKLAMSIZ ve Arka Planda Çalan YouTube)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ayarlar kısmında hesabım açık ama tam olarak neden sordunuz anlamadım
Googleın uygulamaları google hesabıyla ile bağlantılı çalıştığından dolayı , açık değilse görmemiş olabilir diye düşündüm.

emreli01

emreli01

Üye
Olric0

Olric0

Üye
Android 8.1 de oturum açma sorunu yaşıyorum yardım edecek var mı? Ogyoutube kullanıyordum önceden onda sorun yoktu buna geçince giriş yapamadım tekrar ogyoutube yükledim ondada giriş yapılmıyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Android 8.1 de oturum açma sorunu yaşıyorum yardım edecek var mı? Ogyoutube kullanıyordum önceden onda sorun yoktu buna geçince giriş yapamadım tekrar ogyoutube yükledim ondada giriş yapılmıyor.
:hmmm

emreli01

emreli01

Üye
Anlaşılan microg de sorun var
Microg yapan kişiye bir geri dönüş yapabileceğimz bir ortam yok mu acaba YouTube Vanced alternatif i ogyoutube vardı onda da oturum açılmıyor başka yokmu

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@emrelives2
Emin misin Kk yazan youtube u yüklediğine az önce denedik . Çalıştı. @Buğra

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bu sürümü indirdiniz değil mi ? @emreli01

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@emreli01 Benden bu kadar. Malesef yapıcı bir çözüm önerisi sunamadım . :agla2:

emreli01

emreli01

Üye
@emreli01 Benden bu kadar. Malesef yapıcı bir çözüm önerisi sunamadım . :agla2:
Teşekkür ederim yinede maalesef bende bir çok yol denedim fakat olmadı artık yeni bir microg yüklenirse ancak öyle çözülür gibime geliyor :sarıl:
Teşekkür ederim yinede maalesef bende bir çok yol denedim fakat olmadı artık yeni bir microg yüklenirse ancak öyle çözülür gibime geliyor :sarıl:
ÇÖZDÜM SONUNDA

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir konu başlığınada taşırsaniz faydalı olur Sorunun nedeni anlamsız bir şekilde Chrome ile alakalı
Yapılması gereken şey
Ayarlarlardan Chrome i fabrika ayarlarına çevirip devre dışı bırakmaları gerek
Ardından YouTube Vanced e giriş yapıp oturumlarıni açtıktan sonra
Tekrardan Chrome i GÜNCELLEYİP her ikisininde kullanabilirler
Böyle bir şeyin Chrome den kaynaklı olacağı çok ilginç ama bu şekilde çözdüm umarım başkalarına da faydam dokunmuş olur
İyi Forumlar :konus:

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, demoın, ByJoker33 ve 2 diğerleri
metpa

metpa

Üye
micro g nedense aktive olmuyor onaylama yerinde dönüp duryor ama malesef çalışmıor ühühühüh

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
micro g nedense aktive olmuyor onaylama yerinde dönüp duryor ama malesef çalışmıor ühühühüh
Googleın tüm uygulamaları internet kapalı iken verilerini temizleyip yeniden deneyin. Yapacağınız ilk iş youtube vancedden oturum açmak olsun

veliahht01

Üye

ÇÖZDÜM SONUNDA

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir konu başlığınada taşırsaniz faydalı olur Sorunun nedeni anlamsız bir şekilde Chrome ile alakalı
Yapılması gereken şey
Böyle bir şeyin Chrome den kaynaklı olacağı çok ilginç ama bu şekilde çözdüm umarım başkalarına da faydam dokunmuş olur
Emeğine sağlık aynen dediğin gibi...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demoın

demoın

Üye

ÇÖZDÜM SONUNDA

Yapılması gereken şey

çok teşekkürler bir sürü eski sürüm boşuna denemişim

• Beğen
Tepkiler: veliahht01
zemmer

zemmer

Üye
Merhaba,
xiaomi mipad4 plus tabletimde uygulamanın google hesabına giriş yapamadım,ne yaparsam yapayım yukarıda anlatılan tüm işlemleri denedim olmadı olmuyor,oysa oneplus 6T de hiç sorun olmadan google hesabım ile kayıt yapmış idim.

Wandeta

Wandeta

Üye
Bugün bir arkadaşın Huawei telefonunda mıkrog uzerınden mail ve şifreyi girdim - kabul ediyorum - ekranında takılıp kaldı telefonun uygulamalar bölümünden chrome tarayıcıyı devre dışı bıraktım mıkrog üzerinden tekrar denedim aktif oldu chrome tarayıcıyı tekrar açtım

Son düzenleme:

Üst Alt