YouTube Vanced(TR) Base 16.16.38 (REKLAMSIZ ve Arka Planda Çalan YouTube)

Sponsorlu Bağlantılar

zemmer

zemmer

Üye
Başarılı oneplus 6T McLaren de çalışıyor.Teşekkürler.

ByJoker33

ByJoker33

Üye
    Konu Sahibi
Aynı videonun arka planda yeniden oynatmasını kast etmiştim.
Otomatik Tekrarı Otomatik Oynat'a bağlarsanız oynatıyor
Bazı Videolarda bu özellik açıkken bile açmıyor
Telif hakkı gibi vs. durumlardan olabilir

• Beğen
Tepkiler: IntanSuR ve MAERKEK
IntanSuR

IntanSuR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ByJoker33
Wandeta

Wandeta

Üye
androıd 4.1.2 için hangi sürüm çalışıyor

sergioramos34

Üye
yanlız bazen sorun oluyor videolar kendi kendine duruyor neden

sergioramos34

Üye
Hataların giderilmesi lazım

sergioramos34

Üye
hayır video izlerken

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar microgalil i yüklememe rağmen oturumda şifreyi girdikten sonra gizlilik şartlarını kabul et kısmında oturum açılmıyor Google'de mi sorun var uygulamada mi bugün tele format attım uzun süredir kullanmama rağmen bugün son sürümü yükledim oturum açamıyorum neyden olabilir
Bir cevap veren yokmu arkadaşlar kaldırıp geri yükleyen olmadı hiç

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@emreli01 Ben çok sildim yükledim . Gayet sıkıntısız çalıştı . Telefonunuzun android sürümü ne ?

huzurkentli

huzurkentli

Üye
Android 9 icin uygunmudur veya hangi linki indirmemiz gerekiyor

emreli01

emreli01

Üye
@emreli01 Ben çok sildim yükledim . Gayet sıkıntısız çalıştı . Telefonunuzun android sürümü ne ?
Siz isterseniz kaldırıp geri yükleyin android 9 var microg de sorun var belliki isterseniz sizde kaldırıp yükleyin bir

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Siz isterseniz kaldırıp geri yükleyin android 9 var microg de sorun var belliki isterseniz sizde kaldırıp yükleyin bir
Nokia 6 android 9 da çok sıkıntılı olunca android 9 u kaldırmayı tercih ettim . İlerleyen zamanlarda güncelleme gelecektir .

emreli01

emreli01

Üye
Burda kabul et dediğim halde bağlanmaya çalışıyor fakat yok bağlanmıyor bu ekranda kalıyor

Başka forma da açtım konu orda birisi de aynı sorunun olduğunu belirtti cihazı rootlu olduğu için modül ile oturum açmış anlamadım gitti

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Burda kabul et dediğim halde bağlanmaya çalışıyor fakat yok bağlanmıyor bu ekranda kalıyor

Başka forma da açtım konu orda birisi de aynı sorunun olduğunu belirtti cihazı rootlu olduğu için modül ile oturum açmış anlamadım gitti
Micro G eklentisi android 9.0 a güncellenmemesinden kaynaklı.

Üst Alt